Завантажити ronin: the last samurai (ронін: останній самурай) (мод меню | безсмертя | шкоди | нескінченні вміння) на андроїд

19

ronin: the last samurai (мод меню) – цікаво намальований файтинг з відмінним ігровим процесом, де ви виступите в ролі самотнього самурая, який хоче помститися за смерть свого лорда. Вам належить пройти небезпечний шлях наповнений численними суперниками, кожен з яких володіє своїми унікальними характеристиками і стилем ведення бою.

Отже наш герой повинен буде постійно розвиватися і підвищувати свій рівень, щоб вивчити нові прийоми і навички. Знищуйте супротивників, отримуйте за це досвід, щоб відкривати поліпшені здібності, отримувати потужну зброю і спорядження. Проявіть спритність і хитрість, щоб завжди перемагати, пам’ятайте права на помилку практично немає, якщо ви загинете доведеться починати все спочатку.

Ігрова механіка в ронін: останній самурай на андроїд досить проста, потрібно атакувати ворога і вчасно захищатися, а коли наповнитися енергія застосовувати спеціальні підсилювачі. Вони відрізняються в залежності від обраного зброї. Крім того, у міру проходження рівнів ви зможете найняти собі на допомогу друзів-вихованців, вони будуть опорою в одиночних битвах. Графіка виконана в барвистому мальованому стилі живописом тушшю, на азіатський лад.