Анонсуючий трейлер космічної рольової гри earth from another sun

20

Розробник multiverse анонсували версії космічної rpg earth from another sun для консолей playstation і xbox. Гра вийде вперше в ранньому доступі на пк у другому кварталі 2022 року. Однак до цього ті, хто хоче отримати гру трохи раніше, зможуть спробувати 30-хвилинну демонстрацію. Вона буде доступна на steam next fest , який пройде з 1 по 7 жовтня.

Після періоду раннього доступу earth from another sun має намір вийти на консолях xbox series x | s, xbox one, playstation 5 і playstation 4 в 2023 році.

В earth from another sun ви зможете нишпорити по зоряним системам в пошуках ресурсів, створювати торгові мережі або просто підкорювати планети силою. Ви зможете досліджувати планети, піратські лігва і космічні станції, а також виконувати завдання за нагороди. Гра також обіцяє вміст, створений користувачами, і оновлення кожні два тижні, щоб підтримувати актуальність.

Ви також зможете очолити величезні армії (обіцяно до 1000 юнітів), таких як солдати і роботи, в стратегічному бою. Є навіть цілий аспект fps для самих битв. Гра може похвалитися ” майже необмеженим набором зброї, навичок і модів», і ви зможете кастомізувати свою зброю.

Якщо битви не для вас, ви також зможете торгувати або шукати скарби. Підтримуються як одиночний, так і багатокористувацький режими. Дії варіюються від кооперативних досліджень підземель для двох гравців до режиму завоювання галактичного домініону на 60 гравців.