7 причин чому ви стали блогером

279

В цьому світі, існує стільки різних можливостей, де людина може проявити себе. Кожен з нас намагається хоч якось виділиться з натовпу подібних йому, що готовий зі шкіри вилізти. Хто то йде навчається, що б пізніше отримати посаду в якійсь фірмі, хто йде в армію, щоб вона стала його професією, а хто бажає і хоче стати… блогером. Не просто ще одним блогером яких мільйони, а хоче стати популярним, що б про нього говорили, посилалися на нього.

Я вирішив виділити для себе 7 причин, чому кожен з вас став блогером. Хтось може з цим не погодитися, а хтось на оборот серед цих семи причин побачить себе…

1. Ви хочете заробляти гроші в мережі, і думаєте, що у вас є величезний потенціал розбагатіти. Ви ж розумієте, що в інтернеті гроші є. Ймовірно, ви начиталися різних блогерів, які пишуть і палять теми про те скільки, як і на чому вони заробляють. Погоджуся, що є безліч успішних блогів, які заробляють від 100 $ і до тисячі доларів на місяць. Але це не все так заробляють. Так що саме в цьому випадку, відкриттям вашого блогу стало те, що ви повелися на 100$.

2. Ви ледар, вас напружує вставати вранці на роботу, проводити цілий день в офісі. Це і породило у вас ідею створити свій блог. Ви хочете насолоджуватися роботою на дому. Ви відкриваєте свій блог мотивуючи його початок тим, що ви будете працювати з дому. Але на жаль, статистика, жалюгідна близько 90% людей які думають так, закидають свій блог в перші півроку. Із за чого? Та тільки із за того, що блог вимагає постійної роботи з ним, реалізації своїх ідей, постійної роботи. А про який ми говоримо, якщо ви відкрили свій блог, тільки із за того, що вам ліньки вранці вставати на роботу.

3. Ви хочете бути відомими. Це стало причиною відкриття блогу. Саме так роблять багато, і кожен день армія блогерів росте на очах і поповнять свої ряди тими, хто прокинувся вранці і вирішив стати популярним. Як шкода, що лише дуже не багато, зможуть по правді стати відомими блогерами. На жаль, але не всім це дано!

4. Ви є експертом в тій чи іншій області, і ви хочете поділитися своїми знаннями з іншими. Це найбільш раціональна причина, яка штовхає людей щоб почати вести свій блог. Якщо Ви є фахівцем у певній галузі, то відкривши блог обґрунтують і допомагає людям зрозуміти і навчитися тому, що ви самі є фахівцем, дає вам величезний плюс перед тими, хто пише про те ж, але не розбирається в написаному. А так же, це величезний шанс отримати визнання і подяки ваших читачів, а так само популярність.

5. У вас є проблеми, і ви відвідуєте психиатора, який і порадив вам завести свій блог. Просто як розраду, як спосіб з кимсь поговорити, вилити свою душу. Швидше за все, ваш психиатор, пояснив вам це тим, що блог знижує стрес і знімає депресію.

6. Ви хочете розповісти людям як треба жити, що є і що робити. Ви хочете увійти в їхнє життя і бути як проповідник для них. Спробуйте.

7. Ви самотні і скаржитеся на життя. Ви хочете поговорити з людьми, і ваш вибір припав на блозі. За допомогою блогу, ви думаєте, що зможете спілкуватися з людьми, слухати їхні висловлювання, і відчувати як вам ставати краще.

А з якої причини ви стали блогером?
Що мотивувало вас створити свій блог?

Читайте далі:
Безпечні ваші паролі?
Дизайн Блогу дуже важливий – не треба недооцінювати це!
Коли найкраще додавати рекламу на ваш блог?

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі