Безкоштовні посилання

389

В минулому пості я почав розмову про посиланнях і їх важливості в просуванні сайтів. Найпростішим способом отримання посилань з інших ресурсів залишається їх купівля за допомогою спеціалізованих біржах, про які я вже говорив. Але бувають ситуації, коли ти не можеш виділити зайві гроші на подібні витрати, і що тоді? Пропоную невеликий список способів, з допомогою яких можна отримати посилання на свій ресурс.

Обмін.

Обмін посиланнями з іншими веб-майстрами продовжує працювати і може принести свої плоди не тільки в просуванні сайту, але і в збільшенні тИЦ – якщо таке вимагається. Знайдіть блоги або звичайні сайти вашої тематики та запропонуйте обмінятися посиланнями: деякі, звичайно ж, відмовляться, але будуть і ті люди, які з задоволенням підуть вам на зустріч. Прослідкуйте, щоб посилання гармонійно вписана в яку-небудь статтю, а не з’явилася де-небудь окремо в підвалі сайту, тоді ефект буде вище.

Рекомендую записувати всі сайти, з якими був проведений обмін, в окрему табличку, і час від часу перевіряти наявність посилання. Деякі недобросовісні власники сайтів готові прибрати посилання через деякий час, не попередивши про це вас.

Гостьовий постинг

Пошукайте живі блоги, створені не під продаж посилань, і запропонуйте розмістити у них гостьовий пост. Автор блогу отримає цікавий контент, а ви зворотне посилання. Багато блогери з задоволенням приймуть вашу пропозицію, і не пошкодують послатися на ваш ресурс. Варто розуміти, що стаття повинна бути дійсно гарною, співпадати з тематикою з блогом, де розміщується. Інакше жоден нормальний блогер не погодиться її опублікувати. Крім того що ви збільшите кількість посилань на ваш сайт, ви зможете залучити трафік, а також підвищити впізнанність ресурсу. Загалом, безпрограшний варіант, але і більш складний: вам належить написати не одну гарну статтю і знайти не один блог, щоб отримати цінні зворотні посилання.

Створення вірусного контенту

Напишіть статтю, створіть інфографіку, зніміть відео, записати подкаст, загалом, створіть те, що зацікавило б інших людей настільки, що вони стали б посилатися на цей матеріал на своїх блогах і соціальних мережах. Подібний контент створюється дуже довго, та й зробити це зможе не кожен, але якщо вийде, то будьте впевнені, що отримаєте не тільки безліч посилань, але і великий потік відвідувачів.

Розповсюдження безкоштовних «плюшок».

Створіть безкоштовну тему для wordpress, в якій у футері буде стояти посилання на ваш ресурс, і будьте впевнені, що якась частина людей, яка скористалася вашим шаблоном, не стане видаляти цю посилання. Замість шаблону може чудово підійти який-небудь плагін. Звичайно, виникнуть труднощі, якщо ви не вмієте малювати або програмувати, тоді цей спосіб не підійде для вас.

Бартер

Наприклад, ви добре пишете. Ну, або малюєте чудові інтерфейси. Можете верстати. Загалом, надаєте якісь послуги, які можуть виявитися корисними для інших людей. Запропонуйте виконати невелику роботу в обмін на звичайну посилання. Багато вебмастера із задоволенням погодяться на таке.

Реєстрація в каталогах.

Знайти незаспамленные каталоги досить важко, але це можливо. Якщо посидіти, поритися в інтернеті, в цій великій смітнику, то вам вдасться знайти сайти, де можна залишити зворотний індексований посилання. Не варто тільки дивитися в бік зовсім поганих каталогів, які заповнені великою кількістю неякісних сайтів: при великому числі подібних посилань, ефект може бути абсолютно протилежним.

Коментування

Читайте блоги вашої тематики і коментуйте сподобалися статті. Як правило, коментаторам дається спеціальне поле, в якому можна залишити посилання на свій сайт. Прослідкуйте, щоб подібні посилання індексувалися. Автору буде приємно, що ви прочитали його матеріал і залишили осмислений коментар, а ви отримаєте посилання на свій ресурс. Не варто займатися спамом. Дійсно читайте статті, перш ніж залишати будь-які відгуки, і коментар залишайте по справі, а не чергове «Дякуємо за гарну статтю».

Кожен з цих способів потребує вашого часу. Але якщо ви не хочете витрачати свої гроші, то доведеться жертвувати своїми годинами. Головне, пам’ятайте, що посилання для просування свого сайту можна добути і без витрати на посилальні біржі. А які способи використовуєте ви?