Блогери які зникли

313

Літо не літо, це зовсім не важливо. Канікули не канікули, теж не важливо. Просто багато блогери зникли. Не те що б вони перестали писати в своїх блогах, навпаки, вони просто перестали відповідати на листи або в коментах, або на повідомлення в асьці.

Виходить цікаво і смішно іноді. Особливо з тими блогерами що, що коли-небудь «обіцяли зробити, але через деякий час забули і при нагадуванні, постійно говорять різні відмазки.

І так кілька таких прикладів…

Відмінний блогер з Рязані Олексій Терехов. То тут, То там є якесь спілкування, питання відповіді на питання. Але ось вже як півроку прошу Олексія розібратися з рейтингів блогів на його блозі. Мій блог, не зрозумілої причини вилетів з його рейтингу. Виявилося пароль.ру змінився у мене! Добре зробив, новий пароль. Рази 2-3 передавав його Олексію, на його прохання. Але блог так і не з’явився в рейтингу. Потім Олексій розповів мені, що проблема не з моїм паролем, а з платформою на кой сидить мій блог. І мовляв програміст Олексія, вирішує цю траблу.

Час йде, результату немає. Або програміст Олексій звільнився, або Олексій забив на моє прохання і на це питання більше не відповідає мені.

Наступний зниклий це білоруський блогер Андрій Гусаров. Давним давно обіцяв написати гостьовий пост на моєму блозі, так само зник і більше не відповідає в асьці.

Третій зниклий, Ленар Амірханов, будь він в асьці, ні коли не відповідає, а одразу ж виходить з неї, як тільки отримує повідомлення. Дивне і не пізнаване поведінка цієї людини.

А хто з блогерів у вас пропав і як це сталося і чому?