Crytek приєднується до консультативної ради devcom в рамках нового ділового партнерства

38

Офіційна конференція розробників gamescom, відповідно названа devcom, уклала нове стратегічне ділове партнерство з crytek. У рамках цієї річної угоди crytek стане надійним партнером devcom, приєднається до консультативної ради і буде співпрацювати в розробці ряду ексклюзивних посібників з розробки ігор, подкастів, ігрових стрімів і багато чого іншого.

Нове партнерство між devcom і crytek засноване на попередній співпраці між двома компаніями. Угода включатиме регулярні трансляції hunt: showdown та інших ігор crytek на каналі devcom в twitch.

Крім того, угода також включатиме серію ексклюзивних посібників з розробки ігор і майстер-класи cryengine. Движок, який є передовим рішенням для розробки 3d-ігор від crytek, також буде спонсорувати vertical slice, шоу інді-ігор devcom, що проводиться раз на два тижні, поряд з додатковою співпрацею.

Стефан райхарт, керуючий директор devcom, сказав наступне:

crytek вже багато років є одним з наших найвірніших і важливих партнерів. Ми дуже раді, що маємо справу не тільки з командою відмінних експертів, які розробляють одну з найвидатніших ігрових технологій, але і що ми працюємо з чудовими і відданими своїй справі людьми, які підтримують наші основні цінності devcom на 100%. На дуже особистому рівні я дуже радий, що тепер ми можемо більш тісно співпрацювати з командою hunt: showdown-тим, що я вважаю в даний час кращим шутером від першої особи в світі, в якому я насолоджуюся щотижня з моїми друзями невдачами з великим задоволенням.

Тим часом, авні ерлі, керуючий директор crytek, сказав наступне про партнерство:

протягом 20 років crytek впроваджувала інновації з новаторськими іграми, які розсовують технічні межі, і нашим движком cryengine, який передає потужні інструменти, які ми використовуємо для створення наших ігор, в руки розробників ігор по всьому світу. Наше нове партнерство з devcom засноване на наших спільних цілях об’єднання розробників ігор в мережу, обміну знаннями, успіху і, в кінцевому рахунку, створення відмінних ігор, які просувають середу вперед. Щорічна конференція devcom зростала і зростала, звертаючись до світової аудиторії студентів, розробників ігор і технологічних компаній, і ми були раді виступити в якості спонсора. Тепер, коли devcom розширився, щоб стати 365-денною програмою для залучення розробників ігор цілий рік, це ідеальний час для активізації нашого партнерства для підтримки початківців і визнаних розробників на світовій арені.