Все про розкручування і оптимізації сайту

408


Оптимізація(SEO) — найважливіша складова будь-якого з сайтів. Якщо ви не хочете платити за рекламу або кому-небудь ще за надання цієї послуги, але хочете бачити постійний приплив відвідувачів, то це стаття для вас.
Близько 90% відвідувачів знаходять потрібний сайт через пошукові системи, такі як: Google, Yandex, Mail, Rambler і т. д. Особисто я рекомендую зосередити сили лише на 2-ух з них: Google і Yandex, оскільки вони найбільш популярні серед користувачів інтернету.

Вся оптимізація проходить в 4 етапи:

 • Підбір, склад семантичного ядра.
 • Налаштування внутрішньої оптимізації.
 • Налаштування зовнішньої оптимізації.
 • Доопрацювання, внесення поправок сайту .
 • Тепер про кожному пункті детальніше.
  1. Семантичне ядро — це список ключових слів або фраз, за яким потенційний відвідувач може знайти ваш сайт. Правильний і точний підбір такого списку — це ваш ключ до відвідуваності, тому постарайтеся знайти золоту середину між часто набираемыми і рідко набираемыми запитами. Адже конкуренція в наш час дуже висока і не факт, що саме ваше дітище проб’ється на вершини топа.
  Основним пріоритетом є підбір для головної сторінки. Чому, я думаю, пояснювати не потрібно.

  [adsense]

  Принцип:

  В ідеалі, кожна сторінка оптимізується під 2-3, 3-4 запиту.Як підібрати ключові слова? Насамперед визначитеся з тематикою сайту. Бажано перевірити конкуренцію шляхом введення слів у рядок сервісів статистики, наприклад: wordstat.yandex.ru а ось у Google такої послуги, нажаль, немає. Шляхом виключення у вас повинен залишитися фінальний список, з яким ви будете працювати в подальшому.

  2. Внутрішня оптимізація — що це таке і з чим його їдять. Вона, як і підбір семантичного ядра, ділиться на 2 етапи: склад мета-тегів і написання унікального тексту( який, бажано, наповнити зображеннями, т. к. це також оцінюється пошукачами, але все потрібно в міру).
  Склад мета-тегів — це точний підбір ключового запиту в тег TITLE — назва сайту). Пошукачами враховуються лише перші 70 символів, тому потрібно постаратися викласти необхідні слова як можна коротше і змістовніше.

  Текст — основа будь-якого сайту. Необхідно, щоб він був унікальним(наскільки це можливо) і його має бути багато, а це дуже люблять пошуковики. Бажано, де це необхідно, виділяти текст особливим чином,наприклад, тегами STRONG і EM( враховуються тільки вони). Також використовуйте ключові слова в написанні тексту, але не перевищуйте щільність в 5%, інакше ваш сайт може потрапити в немилість і будуть накладені штрафні санкції. Як її розрахувати? Наприклад, на сайті є текст обсягом до 200 слів, з них 10 — ключові, то щільність дорівнює 20%. (200/10=20).

  3. Зовнішня оптимізація — це самий натуральний, що ні на є, піар. На даному етапі основним завданням є залучити якомога більшу кількість посилань на ваш сайт, завести друзів — адміністраторів інших сайтів, при можливості схожої тематики і найбільш популярного і авторитетного у своєму середовищі. Як їх отримати? У вас є 2 шляху: платний і безкоштовний. Про все по порядку:

  • Платний, з допомогою спеціальних систем продажу і біржі посилань. Але мало того, що це коштує грошей, так ще й шанс при необережному використанні залетіти в бан дуже великий. Але хто не ризикує, той не п’є шампанського, а результат дуже вражає.
  • Безкоштовний, здійснюється шляхом реєстрації вашого сайту в каталогах сайтів, статей, створенням оголошень, рекламою на форумах, гостьових блогах, обміном посилань з адміністраторами інших сайтів. Знайти їх нескладно.

  4. Доопрацювання, внесення поправок. Назва говорить сама за себе, це заключний етап, необов’язковий, але все ж дуже бажаний. Перевірте ще раз правильність HTML, співвідношення тексту і картинок, точність ключових слів і т. д. Це дуже важливий пункт, не нехтуйте ним.

  [adsense]