Для dayz вийшло найбільше оновлення в 2021 році

18

Bohemia interactive оголосила про випуск найбільшого в 2021 році оновлення 1.14 для хардкорного симулятора виживання dayz. Патч додав велику кількість різних речей, в тому числі забруднені райони, мисливські пастки, оновлені місця, нові анімації для зброї, штурмову гвинтівку le-mas і багато іншого.

Головним нововведенням стали забруднені райони, які представлені в двох варіантах: статичному і динамічному. Статичні області призначені для видобутку предметів високого рівня, в той час як динамічні роблять світ більш жвавим. Зони також містять свіжі візуальні і звукові ефекти, а для пересування по них будуть потрібні костюми і протигази.

Іншим цікавим нововведенням є мисливські пастки для великих і малих тварин, риб. Кожна пастка здатна “зловити” власну унікальну тварину, в залежності від того, де вона розташована і який тип приманки використовується.

Крім цього, були оновлені місця аварії вертольотів, поправлений баланс, з’явилися частинки диму і так далі. Ознайомитися з усіма змінами і доповненнями ви можете на офіційному сайті проекту.