Джеймс ганн тізеріт зміни грута в “вартових галактики 3»

12

Поки фанати mcu з нетерпінням чекають прийдешні релізи marvel studios, такі як” вічні » і « людина-павук: немає шляху додому », попереду нас чекає безліч проектів четвертої фази mcu.

Останнім оголошеним проектом фази 4 на сьогоднішній день є « вартові галактики. Частина 3 “, який стане закінченням трилогії, і обіцяє подарувати незабутню і емоційну подорож. Хоча деталі сюжету здебільшого зберігаються в секреті, шанувальники з нетерпінням чекають заключного пригоди однойменної команди.

У свою чергу, режисер картини джеймс ганн нещодавно відправився в twitter, щоб знову поспілкуватися з фанатами. Один з таких фанатів під ніком cobbvanity запитав, чи побачимо ми більш зрілу версію грута, на що ганн відповів що «пройшли роки». Інший користувач, zenromanov, вирішив продовжити розмову, уточнивши, коли саме будуть відбуватися події тріквела, на що ганн відповів коротко і ясно – «зараз».

Буде цікаво подивитися, яким на цей погляд здасться грут у виконанні віна дизеля, але враховуючи коментарі ганна про те, що» роки пройшли”, очевидно, ми побачимо подорослішала версію улюбленого персонажа, який, безсумнівно, повинен вплинути на сюжет.