Інтернет-маркетинг і спам

279

Спонсор посту –ПартЅЕО.ру – кращі партнерські програми!

Інтернет-маркетинг, як вважають багато маркетологи, є майбутнім маркетингу. Малі та великі підприємства швидкими кроками переходять в інтернет. Інтернет допомагає отримати більше клієнтів, а так само розширити сферу діяльності компаній. Але не варто так само забувати, що такий маркетинг, іноді несе за собою і негативні сторони, а так само проблеми для самих маркетологів.

Одна з таких проблем зі збільшенням росту Інтернет-маркетингу є проблема спаму. Якщо ви підписались на розсилку, яка виходить з ненадійного джерела, ви швидко помітите як почне заповнюватися ваш поштовий ящик листами зі спамом. Проблема полягає в тому, що такі сайти не володіють хорошою політикою конфіденційності або вона взагалі відсутня, або вона є, але ви її не прочитали, а адже там, як зазвичай дрібним шрифтом написано про те, чи буде переданий адресу вашої пошти третім особам чи ні. Як правило такі сайти, які не дотримують конфіденційність, будуть продавати ваші особисті дані іншим, що дозволить їм відсилати листи до вас. Це призведе до спаму. Ваша електронна адреса буде використовуватись усіма тими хто купив базу таких поштових адрес для розсилки на ваш аккаунт різних пропозицій.

Такий підхід в інтернет-маркетингу створює дві серйозні проблеми.

По-перше, користувачі отримують розчарування від такої підписки і це тільки початок, починається ігнорування всіх листів від невідомих відправників. Це призводить до серйозної кризи у сфері Інтернет-маркетингу. В майбутньому при черговій підписці ви не можете бути впевнені, що ваша адреса електронної пошти буде переданий третім особам. Після такого люди втрачають довіру до Інтернет-маркетингу. Це означає, що онлайн-маркетологи втрачають потенційних клієнтів, і не можуть використовувати ринок електронного маркетингу. Електронний маркетинг є потужним інструментом прямого маркетингу, і ви просто не можете ігнорувати цього значення. Але це також означає, що ви ризикуєте своєю репутацією, якщо ви купили адреси клієнтів, і розсилаєте їм різного жида пропозиції, які потрапляють під розділ спаму.

По-друге, люди стають все більш і більш уважними до свого приватного життя, а це вже є великим мінусом для маркетологів. Маркетологи відчуваю себе чудово, коли вони отримують велику кількість інформації про цільовому ринку особливо про бажання і інтереси їх клієнтів. Люди, що піддаються нападам спамерів щоденній основі, не бажають більше ділиться інформацією про себе, а це означає меншу кількість даних для Інтернет-маркетингу.

З такою кількістю спаму навколо нас у ці дні, люди дивляться на різну продукцію на веб-сайтах, з побоюванням, боячись зайвий раз опублікувати свою адресу електронної пошти. Ця проблема є величезною і, ймовірно, буде існувати завжди в Інтернеті. Люди почали розуміти суть того, що відбувається, іноді на пряму порівнюючи Інтернет-маркетинг зі спамом, і чим більше вони в цьому переконуються, тим більше ринок втрачає потенційних клієнтів .

Якщо вам сподобався пост ретвитнете його

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі