Кейс: як монетизувати інформаційно-розважальний сайт

4-30-2018

Кейс: як монетизувати інформаційно-розважальний сайт
Поставлені цілі: монетизувати трафік від перегляду відеороликів. Спочату хочу запропонувати вам почитати корисний мануал на тему монетизация сайту.

Способи досягнення мети: відео-SSP Advark, рекламні формати Pre-roll, Pause-roll, Content-roll

Вихідні дані: інформаційно-розважальний сайт Orsk.ru – проект телерадіокомпанії «Євразія», заснований в 2007 році. Сайт об’єднує новинний ресурс, популярну майданчик для спілкування, знайомств, безкоштовну дошку оголошень і електронну пошту. Проект дозволяє городянам дізнаватися про події і спілкуватися, використовуючи один інструмент. Сьогодні на рахунку сайту – понад 40 000 щоденних відвідувачів і репутація самої популярної міський інтернет-майданчики.

Прийнявши до уваги зростаючу затребуваність майданчики, керівництво проекту півроку тому підключило систему Advark, щоб монетизувати відеоконтент. За останніми даними піонера інтернет-реклами DoubleClick, відвідувачі сайту 7 разів частіше клацають на рекламні відеоролики, ніж на звичні банери. Більше того, близько 60% користувачів роблять які-небудь споживчі дії після перегляду видеорелкамы.

Рішення Advark: Advark працює за принципом 100% покриття інвентарю: всі пристрої, всі формати, все регіони.

Відео-SSP Advark дозволяє монетизувати трафік одразу: один код і один контракт забезпечують трансляцію якісних рекламних роликів усім відвідувачам сайту. Така реклама не відлякує користувачів, дозволяючи сайту зберігати вже отриману лояльність читачів. Система монетизує російський, зарубіжний, десктопний і мобільний трафік одночасно. Команда Advark самостійно укладає партнерські угоди з рекламними мережами, надаючи останнім можливості для роботи на російському ринку.

Результати кампанії: позитивна динаміка стала очевидною відразу – дохід від відеореклами за травень 2015 року перевищив 15 000 грн.

Володимир Челнинцев, керівник інтернет-проектів ТОВ “ТРК “Євразія””:

«Система зручна у використанні та аналізі статистики, що для нас є істотною перевагою. Advark справляється з поставленим завданням, проте, деякі питання все ж залишаються. Наприклад, не видно і список рекламодавців – цей технічний нюанс хотілося б доопрацювати.Порівняти ефективність цієї системи з іншими нам важко, оскільки поки що це наш єдиний досвід роботи з подібною системою. Але, незважаючи на цей фактор і наявність певних технічних труднощів, результат для нас очевидний».

Висновок: система підходить для використання на інформаційно-розважальних сайтах з різноманітним контентом. За рахунок різних форматів реклами
Advark дозволяє монетизувати як відеотрафік (All-roll, Top-line,Overlay), так і трафік від перегляду інших видів контенту (Content-roll).