Коли найкраще додавати рекламу на ваш блог?

190

Розміщення реклами на блогах є одним з найбільш поширених методах монетанезации вашого блогу. Рекламні банери, які мають відношення до змісту вашого блогу, підштовхнуть читача натиснути на такий баннер, щоб дізнатися більше про те, що ви рекламуєте.

Кожен власник блогу хоче отримати максимальну віддачу від реклами що красується на його блозі.
Як це можливо?
Що визначає доходи … … популярність того продукту, що рекламується або трафік на блозі. Якщо ви хочете заробляти серйозні гроші на блозі через рекламу, ви повинні не тільки рекламувати популярні речі, але і мати досить хороший трафік, який і почне генерувати гроші, які ви очікуєте від вашого блогу.

Тепер давайте в місці відповімо на кілька питань, я спробую відповісти на них у пості, а ви шановні читачі відповідайте на них у коментарях:

1.Коли потрібно дійсно поставити рекламу на вашому блозі?
2.Розміщувати рекламу з самого початку відкриття блогу або розміщувати її, коли ваш блог отримує нормальний трафік?
3.Скільки відвідувачів повинно бути в день, перш ніж почати розміщувати банери?

Це ті питання, які повинен обміркувати кожен власник блогу, перед розміщенням реклами, оскільки в кожному з цих питаннях є свої мінуси і плюси.

Давайте спочатку подивимося, що відбувається, коли ви розміщуєте рекламне оголошення в вашому блозі з самого початку. Якщо ви вирішили розмістити оголошення, в той же день коли і запустили свій блог, то навряд чи ви зможете, щось заробити. Може бути, на один долар в день, а може і один долар за рік.
Думаю, що не варто пояснювати чому так вийде?

Однак, якщо ви почнете займатися рекламою в блозі в більш пізній час, коли на ваш блог вже йде хоч якийсь трафік, а так само з’явилися коментарі до постів, що дає знати про те, що відвідувачі йдуть до вас. На вашу рекламу будуть натискати частіше. Що вже дасть якийсь ефект первинного заробітку на рекламі.

Ідеальним варіантом було б ставити банери і рекламні оголошення тоді, коли йде хороший трафік на ваш блог, велика кількість щоденних переглядів так само позитивно впливають на заробіток. Це найкращий варіант коли потрібно розміщувати рекламу на блозі.

Розміщувати її треба поступово не переборщивши з кількістю. Відвідувачі вашого блогу повинні почати поступово звикати до різної реклами, а так само знаходити її доречною тематиці вашого блогу. Саме тоді вони почнуть натискати на рекламу яку ви показуєте на своєму блозі.

Надіюсь тепер вам зрозуміло, що є ключовим моментом при розміщенні реклами на блозі. Формула дуже проста, для початку потрібно отримати хороший рівень трафіку на блог, що в свою чергу принесе заробіток на рекламі розміщеної на вашому блозі.

Перестаньте шукати, відповідь вже тут як скачати відео з контакту без проблем і головного болю

Читайте також:
Формула для написання текстів, які допоможуть продати ваш товар або послугу
Інформація та Безпека
Інтернет-маркетинг і спам

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі