LinkWall — автоматична система купівлі-продажу посилань

186


Якщо ви вирішили заробити на своєму блозі, звісно не величезні гроші, але все ж хоч якісь, то сьогодні я розповім вам де і як можна заробити гроші в інтернеті без зусиль. В мережі нещодавно з’явився черговий сервіс купівлі продажу посилань. Чим він відрізняється від сотні інших подібних сервисів?

Напевно найбільше відміну від інших, так це те, що ви тільки ставите код системи і починаєте заробляти гроші. Мені особисто ніж те, що даний сервіс нагадав одну таку популярну колись давно фішку під назвою: Donation Bar. Ті з вас, хто застав цю фішку, напевно пам’ятають за яким принципом вона працювала. А ті, хто незастал або не пам’ятає, я нагадаю:

У списку Donation Bar відображається 5 осіб ну або більше як кому подобається, впорядкованих за сумою, яку вони заплатили за місце. Поки місця порожні, кожен може купити посилання. Перевага такого виду реклами в тому, що ваше посилання може залишитися і на вічно, якщо тільки інші учасники не запропонують більше Вас.

У LinkWall звичайно, рекламодавець ціну не пропонує своє, а платить ту яку определеил вебмастер, але крім цього все інше схоже. Для прикладу подивіться у мене в сайдбарі.

Що таке LinkWall?

Це молода біржа яка добре розвивається в ніші купівлі-продажу рекламних посилань. Більшості користувачів, тільки-тільки що створили якийсь тематичний ресурс або блог, досить складно підвищити його відвідуваність і заробити на ньому. А з даною біржею, ви зможете заробляти з першого дня створення вашого сайту!

Простота і функціональність

Вам надається великий вибір сайтів, на яких ви в два кліка можете придбати потрібну вам посилання. Ви економите час і економите гроші, при малій раскупке посилань з певного сайту, ваше посилання може залишитися на стіні посилань на дуже довгий час. При купівлі ви завжди будете в курсі того, скільки людей відвідують сайт, побачить ваше посилання. Середній час видимості посилань на сайті дозволить вам контролювати свої витрати.

Заробляй на сайті без зусиль

Встановивши код біржі LinkWall, вебмастер отримує можливість заробляти на своєму сайті гроші. Купівля рекламного місця на вашому сайті стає доступна будь-якому користувачеві і рекламодавець може здійснити покупку реклами на вашому сайті в автоматичному режимі, без вашої участі! Увеличется кількість рекламодавців, а так само у вас буде більше вільного часу, вам залишається лише виводити і витрачати гроші, зароблені вашим сайтом гроші з допомогою LinkWall.

Як почати працювати з LinkWall?

Для того, що почати заробляти на сайті, потрібно зареєструватися на сервісі. Для цього потрібно лише пройти просту процедуру реєстрації!

Переходимо за посиланням на сайт LinkWall, натискаємо на “Реєстрація” і починаємо заповнювати поля реєстрації:

Регистрация на LinkWall

Заповнюючи поля, зверніть увагу, що обов’язкові поля позначені зірочкою:

  • E-mail: Вводимо адресу своєї електронної пошти.
  • Пароль: Придумуємо пароль. Позаковыристей.
  • Повторити пароль: Повторюємо тільки що придуманий пароль.
  • WMR: Вводимо номер свого рублевого гаманця в системі WebMoney.
  • ICQ: не обов’язкове поле, вирішувати вам.

Проробивши все це, ми зареєструвалися. Система перекинит нас на сторінку, яка запропонує ввести, e-mail і пароль. Після всього, що це, можна приступати до роботи.

Додаємо сайт.

Після того як ви ввели e-mail та пароль, зліва у вас з’явиться ось таке меню. Де буде відображатися так само сума зароблена вами в системі:
Сколько заработал Для того що б почати заробляти на сайті, треба додати його в систему. Натискаємо посилання “Додати сайт”, і починаємо заповнювати всі поля.

Ціна: Ставте залежно від кількості переглядів вашого сайту, я поставив 6 рублів. Купили поки, що одне посилання, але і код біржі, я поставив тільки вчора ввечері. Далі буду експериментувати. Ви ж поставте середню ціну від 3 до 6 рублів, ви завжди зможете відредагувати ціну надалі залежно якщо купують чи ні рекламу у вас.

Кількість видимих посилань: Тут ви вказуєте скільки посилань буде размешаться у вас на сайті в блоці з посиланнями.Я наприклад поставив 5 посилань. Більше думаю що і не треба, адже у вас блог для людей, а не лінкопомойкі, вірно?

Навіть поставивши 5 посилань, ви повинні розуміти і знати, що система працює за наступним принципом:

Одночасно в рекламному блоці відображається стільки посилань, скільки ви поставите в цих настройках, в нашому випадку це 5 посилань. Кожна нова посилання зміщує попередні посилання на одну позицію вниз. Виходить, що якщо ви вказали в налаштуваннях відображення лише п’яти посилань, то коли буде куплена шоста, перша, а вона у нас найнижча посилання перестане відображатися.

Довжина тексту посилання: Я поставив 45 символів. Якщо анкор посилання буде більше 45, то буде він обрізаний. Тут вирішувати вам скільки символів виставляти.

Пам’ятайте, що зміни завжди можна буде внести без будь-яких проблем. За це пробуйте експерементуйте як і з ціною, так і за кількістю символів в анкорі посилання.

Ще один важливий момент, ви повинні будете підтвердити права на ваш сайт. Тут теж нічого складного немає, просто створіть файл у форматі .*txt система який вам дасть і заллєте його в корінь сайту.

Потім у файл sidebar.php особисто я зробив так вставляємо код вітрини посилань. На цьому все, тепер як тільки куплять посилання, вона відобразиться на вашому сайті. Гроші течуть автоматично. Знімати можна хоч 1 рубль і в будь-який час. Виходить, ви заробляєте в мережі без праці.

І на останок скажу, що сервіс дуже цікавий, раджу вам спробувати з ним працювати. Ну а сервісу, бажаю розвивати і приносити дохід, як і його власникам, так і самим вебмайстрам.

Трохи не забув розповісти про цікавою плюшці. Розробники, так само зробили плагін для Хрому, який буде показувати вам в бразусере скільки ви заробили на даний момент. Завантажити плагін можна тут