Марна чи вулична реклама?

207

Хочете знати «Як отримувати новини в Twitter» ?

Банерна реклама може бути визначена як метод, який використовує різні зображення, щоб залучити людей, які повинні подивитися продукт який ви рекламуєте. Банер може використовуватися як в автономному режимі вулиці, журнали, автобусні зупинки, так і в Інтернеті. Багато з рекламодавців, які заробляють гроші в Інтернеті, рекламуючи свій банер, який містить в собі посилання на їх партнерські програми в цілях створення комісії або доходу від переходів по банеру.
Таким чином, виникає головне питання, де розмістити банер з тим, що він може залучити якомога більше людей з інтернету, або з вулиці.

Якщо банер в даний час використовується на вулицях, метро і. тд, пам’ятайте, що банер повинен бути розміщений як на рівні очей людей, які проходять повз місця можуть подивитися на банер. Вирішили розмістити банер в людному місці? Однак слід знати, що банер повинен бути розміщений у місці де найбільше скупчення людей.
Як вам, наприклад, ідея метро?

Баннер, робиться швидко, потім розклеюється в дуже людних місця. Найголовніше, це гучний заголовок, який дасть людям стимул заглянути на ваш блог. Пам’ятайте, що слоган повинен бути простий, але точний. Люди не хочуть знати дуже багато, але достатньо, щоб вони знали, що дана реклама несе їм щось потрібне. Справити враження на людей дуже важливо зі словами, що це унікальний і дивовижний блог.

Місяць тому, блог Все про все, протягом 3-х днів отримав дуже солідний трафік, саме за того способу просування як вулична реклама. Так само в одній рекламній газеті, яка виходить в моєму місті був теж банер, коштувало мені це всього 10$. Все це були маленькі банери з гучним сексуальною слоганом.
За три дні, трафік виправдав себе, відвідувачів було достатньо. Все це було тільки для експерименту, що б дізнатися чи є трафік від реклами на вулиці.
Чому тільки три дні? Просто більше не треба було, стало зрозуміло, що з вулиці трафік йде на багато швидше і більше, ніж з блогів з якими був проведений обмін.

Читайте також:
5 способів отримати передплатників на блозі.
Хочете збільшити трафік? Ось вам формула.
Йди за мною на Twitter


Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері. Реклама на блозі