Мережа кінотеатрів amc розширює список прийнятих до оплати криптовалют

24

Глава мережі кінотеатрів amc адам арон на своєму акаунті в твіттері анонсував прийом платежів в різних криптовалютах. Ще в першій половині серпня цього року стало відомо, що amc збирається приймати біткоіни як засіб оплати сеансів в кінотеатрі. Тепер же перелік прийнятих до оплати криптовалюта буде істотно розширено.

Крім біткоіни, компанія буде проводити розрахунки в ефірі, лайткоіне і bitcoin cash. Адам арон пообіцяв, що нововведення набудуть чинності не пізніше кінця цього року.

Слід зазначити, що amc – це на даний момент найбільша мережа кінотеатрів у світі. Дві третини їх закладів розташовані в північній америці, і приблизно одна третина – в європі. Загальна кількість кінозалів перевищує 10 000 штук. Враховуючи високу залежність курсу криптовалют від новинного порядку, можна очікувати зростання криптовалютного ринку після такої заяви глави amc.

Під час пандемії фінансові показники amc залишали бажати кращого, що призвело до закриття 45 з 1004 кінотеатрів мережі. Схоже, що тепер компанія намагається залучати ентузіастів криптовалют, а також частіше миготіти в зведеннях новин, щоб утриматися на плаву в цей непростий для оффлайн-бізнесу час.