Опубліковано релізний трейлер платформера lumione

40

У зв’язку з виходом платформера lumione на nintendo switch і pc(steam) видавець perfect world games singapore і студія glimmerstudio опублікували релізний трейлер. Вартість гри в eshop становить 945 рублів.

Lumione – це платформер, дія якого відбувається вглибоководного всесвіту. Морське дно занурилося в темряву, і мечтадуха glimmer’а про те, щоб його рідне місто знову засяяв колишнейкрасотой, змушує його відправитися в дорогу. Вам належить зігратьза glimmer’а, глибоководного духу, покликаного світлом покинутьпучину, щоб зруйнувати темне закляття,накладене на морське дно, і знайти відповіді як у світі, так і в собі. Щоб побачити, як підводою знову розгориться світло надії, вам доведеться пройти іспитаніяна хоробрість і кмітливість.

Незважаючи на просте управління, гра може виявитися серйозним випробуванням. Гравцям належить допомогти глибоководному духу glimmer’s дістатися до кінця кожного рівня, уникаючи різноманітних перешкод. Glimmer може не тільки стрибати ікарабкаться по стінах, але і літати на невеликі відстані в любомнаправленіі. Однак використовувати це вміння можна тільки один раз, після чого вам знадобиться перезарядити навик, приземлившись поверхність або торкнувшись певних ігрових елементів. Вампредстоіт оволодіти ігровою механікою і відточити навички управління, щоб подолати всі випробування. Невдачі неминучі, але сила воліпоможет досягти мети.

  • приголомшлива графіка, чудова музика і звукові ефекти створюють казкову і постійно мінливу ігрову атмосферу.насолоджуйтесь красою, стрибаючи і лавіруючи по дивовижнопрекрасним, але повним небезпек морським рівням.
  • завдяки движку unreal engine 4 і технології 3dконцепт-артів яскраві кольори і різноманітні пейзажі морських глибинделают дослідження океану набагато більш захоплюючим. Будьте готові відправитися повне сюрпризів, часом неквапливе спокійне, а часом важке і напружене подорож.
  • сотні ретельно опрацьованих рівнів з використанням ігрових механік роблять випробування одночасно і складніше, і цікавіше.
  • кому до смаку складна і виснажлива прокачкаперсонажів? все, що вам потрібно, щоб подолати глибоководний тунель і дістатися до кінця вашої подорожі — заздалегідь спланувати свої дії, вчасно реагуючи на навколишні середовища.