Провідний дизайнер квестів cyberpunk 2077 вирішив дізнатися відгуки гравців про місії в грі

14

Ведущийдизайнер квестів cyberpunk 2077 павло саско в своєму акаунті в twitter вирішив провести невеликий опросреді ігрового співтовариства-розробник хоче отримати зворотний зв’язок від користувачів гри, зокрема дізнатися їх думку про якість місій і завдань впроект польської студії. За словами дизайнера, ці дані він використовуватиме з метою виправлення того, що не працює, і розуміння тих моментів, які мають відгук у гравців. Варто відзначити, що навряд чи розробники візьмуться за створення нових патчів для нещасливої гри і з більшою часткою ймовірності, інформація полученнаяот геймерів буде використана для створення майбутніх доповнень кcyberpunk 2077.

Was it a character, a context, a story arc, maybe a specific theme, or one event that made it especially memorable? it can be also mood, art, theme, unique gameplay sequence, an original idea 😌 it would be great if you can include the names of the quests so i can identify them! pic.twitter.com/ufd8savhtr

— paweł sasko (@pawesasko) september 25, 2021

В даний час наша команда працює над ретроспективним оглядом квестівcyberpunk 2077: ми збираємося проаналізувати відгукинаших гравців – мета полягає в тому, щоб поліпшити, визначити,що спрацювало добре, а що ні і чому. Не могли б ви допомогти? квестыдействительно вам запам’яталися? або може це персонаж, контекст, сюжетна лінія, конкретна тема, подія зробила його особливо незабутнім?це також може бути настрій, арт, тема, унікальна послідовністьгеймплея, оригінальна ідея.було б здорово, якби ви могли вказати назви квестів, щоб я міг їх знайти!

Cyberpunk2077 доступна на пк, playstation 4, xbox one і google stadia. Також гра вийдетна playstation 5, xbox series x|s, проте дата релізу на цих платформах поканеізвестна.