Став старшою ще на рік

279

[dc]І[/dc]менно так, сьогодні у мене день народження. Сьогодні я стала старшою ще на рік. Час летить дуже швидко і тільки ось не давно святкував свій день народження, як не помітно рік пролетів і знову настав 10 жовтня. З ранку як прокинувся вже дзвонить телефон і мене вітають друзі, рідні та знайомі. Взяв собі вихідний, проведу цей день на максимум, хоча хоч цей день і випав на початок тижня і багато не розгуляєшся, так як всі на роботі, але все одно відзначу цей день як треба.

Мені виповнилося не багато ні мало 31 рік. А це вже не так мало, що б на секунду подивитися назад і зрозуміти чого я встиг досягти, а що ще належить зробити. Час біжить і треба встигнути багато. Вже через 2 місяці мене чекає ще одна зміна в житті, про який я напишу пізніше.

Ну а поки, за цей 31 рік, я домігся багато чого, як і в особистому житті так і в кар’єрному зростанні. Але зупинятися на цьому не хочу і не буду. Буду рухатися далі, просуватися вище по кар’єрних сходах і в особистому саморозвитку.

Я задоволений тими результатами яких досяг. Дивлюся тільки в перед, так само з посмішкою, долаючи всі перешкоди, які з’являються. Я задоволений тим, що в мене є в житті і будую плани на майбутнє, яке обов’язково реалізую в найближчому часі. Адже якщо є мета і бажання, то все обов’язково вийде.

З днем народження, Кирило.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=6ezfp0JfbSc&w=600]