Удар по Ірану наближається?

291

Останнім часом резервістів ВВС, приписаних до частин протиракетної оборони, почали щотижня викликати на одноденні навчання, в ході яких відпрацьовуються різні сценарії ракетного удару по Ізраїлю, повідомляє в неділю Jerusalem Post.

Раніше на такі щотижневі навчання викликали тільки пілотів, які завершили строкову службу. Наприкінці минулого року голова ППО бригадний генерал Даніель Мило видав наказ перевести на такий же режим служби та резервістів, керуючих протиракетними установками «Хец» і «Петріот».

У керівництві ВПС Цахалу пояснюють, що ізраїльські збройні сили інтенсивно готуються до відбиття іранського ракетного удару, який може послідувати у відповідь на удар по ядерних об’єктах Ісламської республіки.

У той же день французька газета l’express повідомила, що ізраїльські бойові літаки нещодавно провели масштабні навчання над Гібралтаром — на відстані понад 3,000 кілометрів від кордонів повітряного простору країни. В ході навчань відпрацьовувалися різні дії, включаючи дозаправку в повітрі, і l’express інтерпретувала це як репетицію удару по ядерних об’єктах Ірану.