Власники huawei matepad 11 і m-pencil 2 отримали нові функції стилуса

29

Для стилуса huawei m-pencil другого покоління представлено велике передноворічне оновлення. Воно буде доступно власникам планшетного комп’ютера matepad 11 і надає доступ до нових функцій створення заміток і запису скріншотів довільних фрагментів екрану.

За допомогою стилуса huawei m-pencil другого покоління можна писати і робити позначки на екрані мобільного пристрою. Він виконаний у формі класичного шестигранного олівця довжиною 160 мм і важить всього 16 грамів. Ультратонкий напівсферичний наконечник забезпечує швидкий і точний контакт з екраном, а високоточний тензометричний датчик розпізнає 4096 ступенів натиску, дозволяючи малювати криві різної товщини. Датчики торкань і обертання в корпусі роблять можливим управління інструментами для малювання і письма.

З оновленням стала доступна функція позначок, які можна залишати в будь-якому місці під час роботи з різними додатками. Користувачі можуть перегортати сторінку разом з позначками, зберігаючи текст як зображення або у форматі pdf.

Була додана функція створення скріншотів, які можна робити з будь-якого фрагмента екрану. Подвійне натискання на оновлений стилус huawei m-pencil 2 і вибір режиму скріншота дозволяють виділити потрібну область екрану і зберегти її, а потім зафіксувати на ньому необхідні позначки.

Сам же стилус підтримує фірмовий алгоритм розпізнавання випадкових дотиків, що дозволяє доторкатися до дисплея долонею під час письма. Якщо потрібно обвести об’єкт на екрані, щоб виділити його, функція перетворення фігур запропонує намалювати від руки довільну фігуру і потім підігнати її під розмір замітки. За допомогою інструменту перетворення таблиць можна швидко малювати таблиці, додавати і видаляти колонки і рядки, автоматично адаптуючи тест під потрібний формат.

Під час публічних виступів є можливість виводити зображення з планшета на проектор, а екран планшета використовувати для окремого відображення своїх позначок. Будь-який текст з планшета легко одним рухом відправити на проектор, попередньо виділивши його за допомогою стилуса, а для вказівки конкретного фрагмента на проекторі досить торкнутися його пальцем на екрані.

Нові функції стилуса huawei m-pencil 2 вже доступні власникам huawei matepad 11. При наявності оновлення вони отримають відповідне повідомлення.

Нагадаємо, що планшет huawei matepad 11 оснащується 10,95-дюймовим екраном з колірним охопленням dci-p3 і частотою оновлення 120 гц, процесором qualcomm snapdragon 865, 6 гб оперативної пам’яті і вбудованим накопичувачем до 256 гб.