Як орендувати автомобіль.

1-29-2019

Як орендувати автомобіль.

Оренда авто в Таїланді не так популярна, як прокат байків. Байк — найзручніший засіб пересування в Таїланді, якщо ви молоді і трохи безстрашні. Але на байку далеко не заїдеш. Чесно 🙂 Є ще маса причин, чому на машині набагато зручніше, ніж на байку, але я їх не буду перераховувати, у кожного вони свої. Я краще розповім про свій досвід оренди машини на Пхукеті і в інших місцях Таїланду, про особливості і різних нюансів. Водійське посвідчення повинно бути міжнародного зразка, а ще краще — тайського національно зразка. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі прокат Honda cr-v.
Але на це мало хто звертає увагу, і машини здають з прав національного зразка. Головне, щоб на правах написи були латиницею. Якщо забронювали авто через інтернет, то на місці потрібно показати ваучер оренди. Деякі міжнародні прокатні контори (Sixt, Enterprise, Avis та ін. Тому потрібна кредитна карта, причому іменна і на ім’я водія. На кредитній карті повинно бути достатньо коштів, щоб заморозити заставу за машину.
При поверненні машини з суми застави вираховуються штрафи за порушення ПДР, вартість бензину, якщо ви повернете порожній бак, вартість ремонту машини, якщо подряпаєте крило або розіб’єте дзеркало. Якщо все нормально, то заставу на карті розморожується в день здачі авто. Тому потрібно морально підготуватися до того, що на карті будуть висіти гроші, які можна використовувати. Які є варіанти оренди авто в Таїланді. Можна взяти в аеропорту за фактом, можна орендувати заздалегідь через інтернет, можна взяти машину в одного з місцевих прокатників або домовитися про оренду у фейсбуці.