Як встановити на комп’ютер internet explorer 11 замість microsoft edge — windows 10

12

Корпорація microsoft останні рік-два вельми активно (а багато користувачів вважають — агресивно) займається просуванням і всілякої популяризацією свого дітища microsoft edge. Ярлик браузера легко відшукати, він красується на найвидніших місцях: на робочому столі; в меню пуск і на панелі завдань.

Однак, не всі знають, що розробники windows 10 залишили в операційній системі і колись популярний браузер internet explorer, так як той частенько потрібно для роботи (або настройки) того чи іншого додатка…

Але як відшукати в ос браузер internet explorer 11 і запустити? розбираємося по порядку…

Звичайно ж, зараз дуже мало людей впритул користується internet explorer-тому як нині з’явилася маса інших більш спритних і спритних браузерів, однак, якщо internet explorer 11 час від часу потрібно деяким додаткам, то для багатьох користувачів буде вельми логічне питання: як в windows 10 встановити internet explorer 11 замість microsoft edge?

Запускаємо…

Internet explorer 11 в windows 10 як відкрити

Щоб запустити (або відкрити) internet explorer досить відвідати меню пуск (ніякого стороннього софта встановлювати не потрібно).

Розробники windows 10, як і говорилося вище, залишили в системі два іменних браузера. Хоча сьогодні ведеться активна кампанія просування microsoft edge-видаляти як би застарілий internet explorer 11 не стали.

Цей браузер досі знаходиться в надрах ос windows. А раз так, то для того, щоб його запустити (або — відкрити, кому як завгодно) слід відшукати його ярлик, або виконуваний файл (докладніше по посиланнях нижче).

В меню пуск шукати так:

А) відкриваємо меню пуск;

Б) промотуємо ліве вертикальне меню донизу, і відшукуємо папку з ім’ям стандартні. У цій папці знаходиться ярлик браузера, а значить цей ярлик можливо вивести на робочий чтол, клікнути двічі по ньому лівою кнопкою миші і браузер ie 11 версії запуститься (таким же чином можна запустити ie 11 прямо з меню пуск).

Альтернативний варіант відшукати браузер internet explorer 11 в windows 10 — відкриваємо форму пошуку, рядок пошуку розташована трохи правіше іконки меню пуск (картина нижче).

У ній досить прописати ie 11, або, як на зображенні вище, internet explorer, і ярлик нашого браузера тут же з’явиться. Браузер можливо запустити від імені адміністратора.

На даний момент встановлювати internet explorer 11 в windows 10 не потрібно! цей браузер, як і раніше, інтегрований в операційну систему. А значить, всього що і потрібно, так це на вимогу запустити internet explorer 11 замість microsoft edge — windows 10.