Як вибрати контекстну рекламу

12-25-2018

Как выбрать контекстную рекламу
Справа в тому, що пошуковим системам дуже важливо надавати якісну видачу в пошуку, так як це їх основний «хліб», а погано налаштована реклама цю саму видачу псує, видаючи в пошуку рекламу не відповідає запиту користувача. Для того, щоб мінімізувати відсоток низькоякісної реклами – фахівці Яндекс і Google розробили систему сертифікації рекламних агентств і їх фахівців. Отримати сертифікацію «людині з вулиці» не вийде. По-перше, є мінімальні вхідні вимоги для здачі самого тесту – наявність певного досвіду ведення контекстної реклами, вміння працювати з певним бюджетом, і т. д.
Також хочемо вам порекомендувати контекстная реклама киев
На сайті обраної фірми – обов’язково подивіться портфоліо. При відсутності даного розділу на сайті – заповніть цю інформацію у менеджера. Портфоліо – це «лакмусовий папірець» будь-якого рекламного агентства. Особливий плюс – якщо на сайті можна побачити так звані «кейси» – дані, які досягло рекламне агентство при роботі з рекламними кампаніями клієнтів. Наприклад, зниження ціни кліка на x%. Збільшення трафіку на x% при тих же щомісячних витратах на рекламну кампанію і т. д.
Дізнайтеся, чи є у виконавця обмеження за кількістю ключових слів. В ідеалі – таких обмежень бути не повинно. Але якщо вони є – то які? В даному випадку не варто «купуватися» на дешеву ціну розробки контекстної реклами, так як дійшовши до ліміту за кількістю ключових слів – фірма запитає з вас додаткові гроші за «донастройку» рекламної кампанії.
Потрібно розуміти, що основна і головна перевага реклами в Інтернет – це її повна прозорість і доступність даних. Так, наприклад, після створення рекламної кампанії – виконавець зобов’язаний надати доступ до матеріалів (логін/пароль). Це дає вам можливість бачити реальну вартість «кліка», реальний витрати на рекламу та інші важливі показники.
Обговоріть з підрядником швидкість обробки ваших заявок, і внесення змін у рекламну кампанію. Зазвичай цей термін не перевищує декількох днів. На жаль, часто буває так, що зміни вносяться через кілька тижнів, і лише після наполегливих вимог замовника. А якщо фахівець з контекстної реклами у фірмі один, і він пішов у відпустку? Такі випадки, на жаль, не рідкість.