Як вибрати нижню білизну?

11-1-2019

Бюстгальтер на основі формованою чашки – для виготовлення використовується цілісна деталь, яка повторює форму грудей. Не має швів на чашці і ідеально підходить під облягаючий одяг.

Хочемо порекомендувати читайте далее

Бюстгальтер з дубльованої чашкою – чашка складається з декількох шарів: з’єднаних між собою клеєних матеріалів з метою ущільнення або невеликого збільшення обсягу. Як правило, дубльований матеріал має наступні шари: бавовна зсередини, тонкий шар поролону, синтетичне полотно, яке в процесі обробки може бути накрите мереживом.

Бюстгальтер з полудублированной чашкою (напівм’який бюстгальтер) – конструкція, в якій нижня деталь чашки виконана з дубльованого матеріалу, а верхня деталь чашки виконана з мережива.

Коригуючий бюстгальтер – бюстгальтер з ефектом push-up» -це конструкція бюстгальтера із застосуванням об’ємних вкладок в нижній і бічній частині чашки, що дозволяє підняти і збільшити груди, змістивши її до центру.

Бюстгальтер «балконет» – бюстгальтер, конструкція якого за рахунок використання спеціальних каркасів і широко розставлених бретелей дозволяє максимально відкрити лінію декольте. Бюстгальтер «балконет» може бути створений як на основі формованою чашки, так і на основі дубльованого полотна. Цей вид бюстгальтера також може мати покриття силіконом на бічних внутрішніх гумках для максимальної фіксації на фігурі без бретелей.

Бюстгальтер з м’якою чашкою – полегшений бюстгальтер з використанням різних матеріалів на підкладці або без неї, без застосування формотворчих деталей (дубльованого полотна, твердою формованою чашки).

Бюстгальтер зі знімними бретелями – бюстгальтер з можливістю заміни бретелі на іншу (наприклад, силіконову) або шкарпетки без неї, а також для використання варіантів шкарпетки «хрест-навхрест», «за шию», «навскоси через плече».