Як вибрати партнерська медиасеть

4-17-2019

Как выбрать партнерская медиасеть
Найкращі партнерські медіамережі ютуба Дата:.
Також хочемо вам порекомендувати http://konoden.ru/partnyorskaya-media-set-air/
Зараз на ринку представлено більше 100 різних партнерських мереж, які обіцяють вам найкращі умови і заробітки. Виникає цілком логічне запитання, яку саме медиасеть вибрати для початківця YouTube – каналу .
Давайте розглянемо список найкращих партнерських програм на даний момент, а також дізнаємося, яка з них принесе вам перший мільйон, а яка – нічого.
Довгий час користувачі YouTube могли монетизувати свої канали виключно за допомогою партнерської програми AdSense. Багато з цих програм не підходять для монетизації російськомовного трафіку на YouTube.
Не можна сказати точно, яка саме партнерська медиасеть дасть максимальний вихлоп для вашого трафіку.
Кожен блогер на YouTube підбирає медиасеть, виходячи з особливостей трафіку: ↓↓↓ Наприклад, проект This is Добре використовує для монетизації FullScreen, А Ивангай воліє медиасеть QuizGroup, В свою чергу для SlivkiShow найкраще підходить BMVEntertainment.
З недавніх пір медиасеть VSP Group працює над новим проектом Yoola.
Це найбільша платформа для монетизації проектів на YouTube.
Також система надає безкоштовну медіатеку і багато іншого.
Зверніть увагу, що вимоги посилилися і тепер в медіамережі можуть брати участь канали на YouTube з легальним контентом, не менше 10 тис. переглядів за весь час , а також понад 150 передплатниками .
Одна з найкращих у списку партнерських програм на YouTube, яка оптимально підходить для початківців каналів з російськомовним трафіком. Умови досить пристойні (80% від доходу). Також є безкоштовна фонотека і багато приємних фішок. Відгуки в мережі досить суперечливі (негативні і позитивні), тому підключатися чи ні – вирішувати вам.
Партнерська програма, яка володіє кращими умовами, як для початківців проектів, так і для топ – блогерів .
Зараз до системи підключено більше 60 тис. каналів, а сумарне число переглядів перетнула позначку 60 млрд. Особливість системи – це можливість навчатися в процесі роботи, брати участь в різних семінарах, користуватися безкоштовною бібліотекою аудіо і ефектів, а також багато іншого. Мінімальна сума для виводу всього лише sh.