Як вибрати рюкзак до школи

2-20-2019

Как выбрать рюкзак в школу
Як вибрати якісний ортопедичний рюкзак школяреві.
Токож хочемо вам порекомендувати купить рюкзак в школу в украине
З приходом нового навчального року для багатьох батьків настає хвилююча пора — підготувати дітей до школи. Чимало приладдя потрібно купити майбутньому школяреві – зошити, підручники, канцелярські приналежності і т. Але найважливішою деталлю в підготовці до школи є — купівля рюкзака. В інтернет — магазині для дітей різного віку. Адже від правильно підібраного ранця залежить здоров’я малюка, його безпека та процес навчання. Постійний перенесення важких речей може порушити поставу і привести до викривлення хребта. Щоб цього уникнути, багато лікарі радять купувати шкільний портфель з ортопедичною спинкою, яка не тільки повторює природну форму хребетного стовпа, не завдаючи йому шкоди, а навпаки сприяє правильній поставі. Вибираючи рюкзак для школяра, частіше батьки керуються вибором дітей, звертаючи увагу на яскравий дизайн, кількість кишень, матеріал виготовлення, вартість.
Згідно державним стандартам порожній рюкзак не повинен важити більше 1 кг, а при наявності речей у ньому, має составлять10% від маси дитини. Батькам необхідно стежити, щоб малюк не навантажувати свій портфель, потрібно викладати зайві предмети і речі.
Під ортопедичним каркасом розуміють – наявність у нижній частині спинки рюкзака невеликий опуклості, на яку лягає вся основна навантаження. При цьому сама спинка – тверда, оброблена м’якою підкладкою для комфортного носіння. Лямки у рюкзака не повинні розтягуватися, але зобов’язані регулюватися по довжині. Ширина ремінців не повинна перевищувати більше 4 -5 див. Щоб ремені не врізалися в плечі дитини, вони також повинні мати підкладки. Завдяки жорсткому корпусу і твердим стінок, спина і вміст рюкзака надійно захищені.
Світловідбиваюча обробка на шкільному рюкзаку грають дуже важливу роль. Тому що саме цей елемент може врятувати життя дитині. У вечірній час або при недостатній освітленості яскраве забарвлення і відображає оздоблення роблять школярів помітніше під час пересування. Вони повинні бути на ременях, з боків, спереду. Упевнившись у головних деталях, варто розглянути зовнішні дані вироби. Тканина, з якої воно виконано, повинна бути вологостійкими, міцним; шви, замки, клапани якісно обробленими і в робочому стані. Якісний ортопедичний шкільний рюкзак повинен не тільки відповідати всі стандартам якості, але він повинен бути по душі майбутньому учневі.