Як вибрати смартфон в чорну п’ятницю

11-23-2018

Как выбрать смартфон в черную пятницу
Огляд Oukitel WP2: смартфон-«довгожитель» з NFC за у великому захищеному корпусі Oukitel WP2 c увазі рельєфний «цегла», зате на ділі «довгограючий» смартфон з акумулятором на 10000 мАч, FullHD екраном, NFC і захистом від ударів, вологи і пилу. Ну а наскільки виграшно виглядають інші специфікації моделі на тлі цінника в , розповімо в огляді.
Також хочемо вам порекомендувати купити смартфон на сайті https://blackfriday-russian.ru
Огляд Prestigio Smartbook 133S: компактний ноутбук за доступною ціною Prestigio Smartbook 133S – це компактний ноутбук, який редакція Smartphone.ua вибрала для детального огляду та розгляду його можливостей в самих різних ситуаціях. Місяць пристрій було у нас на тесті, і ми дуже ретельно обстежити його: корпус, дисплей, апаратну начинку, продуктивність.
Огляд TP-Link Archer C5400: роутер з 8 антенами і підтримкою двох мереж у діапазоні 5 ГГц TP-Link Archer C5400 – роутер, застосування якого в домашніх умовах не може повністю розкрити його потенціал. Тому більш 3-х тижнів пристрій використовувався нами в невеликому офісі, де щодня понад 30 клієнтів (смартфони, планшети, ноутбуки) працювала з ним в бездротової мережі.
Огляд Tronsmart element Mega: басиста колонка з красивою, але стриманою зовнішністю і яскравим управлінням Tronsmart element Mega – колонка, яка здатна конкурувати з продуктами більш відомих брендів. Вона довела, що басів, чистоти звучання і максимальній гучності в ній достатньо для вимогливого покупця і цінника, який виставив на пристрій виробник.
Огляд смартфона Prestigio Muze D5 LTE: бюджетник з 4G для музики і соціальних мереж Компактний Android-смартфон Prestigio Muze D5 LTE звернув нашу увагу привабливим дизайном і збалансованими технічними характеристиками при вартості всього в . Це бюджетна трубка, у якої є свій покупець. Хто це і чим ще може зацікавити телефон, дізнаєтеся з огляду.
Огляд Tenda nova MW3: Wi-Fi на 300 квадратів з однієї коробки Tenda nova MW3 – це кілька мережевих пристроїв сполучених Wi-Fi Mesh систему, яка здатна покрити площа до 300 кв. метрів стабільною і швидкої бездротовою мережею. Проста Настройка, ну вже точно не складніше роутерів від інших відомих брендів, а можливостей у плані розширення покриття навіть більше.