Як зробити сайт для фотографа з мінімальним бюджетом?

11-11-2018

Наявність сторінки-портфоліо в мережі значно підвищує довіру замовників, дозволяє побачити приклади робіт, а також ознайомитися з прайсом на послуги. Кожен початківець фотограф рано чи пізно задається питанням: скільки коштує сайт і як зробити сайт? Рекомендуємо почитати про створення сайті на сайті https://itlama.com/

Найбільш просте і швидке рішення-звернутися до фахівців зі створення сайтів, проте така послуга зазвичай коштує недешево. Якщо ж ви маєте мінімальним бюджетом, можна зробити веб-ресурс для фотографа самому, тим більше, що сучасні шаблони і інструменти значно спрощують цей процес.

З чого почати?

Головними етапами створення сайту є реєстрація домену і покупка хостингу. Домен або Адреса сайту, можна придбати приблизно за ціною $ 10- $ 12. Більш того, деякі платні хостинги пропонують реєстрацію доменного імені БЕЗКОШТОВНО при покупці річної підписки.

Хостинг – це оренда місця на сервері. Його вартість може коливатися від $ 15 до $ 25 на місяць, залежно від кількості сайтів. Для початку можна потренуватися на найдешевшому або навіть безкоштовному хостингу, а потім перейти на більш потужний, коли ресурс почне набирати популярність. Якщо ж Ви впевнені, що з самого початку будете мати великий трафік, тоді доцільно відразу доглянути хостинг дорожче.

Етапи створення сайту

Отже, після реєстрації домену та оплати місця на сервері варто перейти до наступного етапу-вибір CMS-платформи. Найбільш популярними з них є Joomla, WordPress, uCoz, 1C Bitrix та інші, які абсолютно безкоштовні.

Якщо ви плануєте створити інтернет-магазин, зверніть увагу на шаблони Opencart, Prestashop і Woocommerce. З їх допомогою можна зробити як простеньку “візитку”, так і повноцінний веб-філія великої компанії.

Після вибору платформи ви можете увійти в панель адміністрування, де є безліч готових налаштувань і інструментів – вибір теми оформлення, шрифти, розташування колонок та вигляд сторінки. Для користувачів платформ доступно безліч варіантів дизайну. Ви самі вибираєте вподобаний шаблон сайту фотографа для початківців і професіоналів.

Також через панель управління ви зможете додавати і редагувати контент і переглядати готові записи перед публікацією.

Як бачите: щоб створити сторінку в мережі самому, не обов’язково бути професійним вебмайстром. Трохи старань, терпіння – і у вас все вийде. З правильно створеним сайтом потік клієнтів і збільшення популярності не змусять себе чекати.