Youtubers life 2 вийде в жовтні

6

Uplay online і raider games оголосили, що продовження youtubers life буде доступно на пк і консолях, починаючи з 19 жовтня 2021 року.

Майбутня гра дозволить гравцям створювати контент на newtube, glitch і instalife і включає в себе виступи ютуберів, таких як pewdiepie, crainer і laurenzside. Гравці також можуть залишити свою кімнату в продовженні та досліджувати newtube city, який наповнений магазинами, розважальними заходами, npc та багатьма іншими, щоб дати цю іскру натхнення.

Крім того, гравці отримають повністю настроюється дрона, який буде слідувати за ними і записувати контент.

” минуло майже п’ять років з моменту виходу першого youtubers life, і гра все ще має велику базу лояльних гравців, саме тому ми хотіли взяти те, що вони любили з оригіналу, і зробити його ще більшим і кращим з цим продовженням. Додавання newtube city приймає цю оригінальну обстановку спальні з першої гри і перетворює її в повнофункціональний світ, в якому представлені дії і тенденції, які творці контенту можуть використовувати для натхнення в своїх відео. Крім того, насправді створення справжніх талантів youtube було честю. Ми вважаємо, що youtubers life 2 — це ідеальний симулятор творця контенту»

– сказав серхіо де беніто, директор з маркетингу raiser games.