10 відмінних ідей для сайту

190

Ідеї для сайту, саме з них починається завжди новий проект в інтернеті. Відкриваючи новий сайті, ми автоматично потрапляємо в нішу яка може бути вже щільно зайнята, а може і на оборот з малої конкуренцією. Саме коли ми створюємо новий сайті, ми часто думаємо, якої тематики він буде у нас, що зараз цікаво відвідувачам, що вони шукають, чим цікавляться. Часто придумати ідею для сайту важко, а іноді на оборот ідея приходить сама собою і вже куплений домен ім’я і пишуться статті.

Сьогодні хочу поділитися з вами відмінними ідеями для нового сайту. Отже, 10 відмінних ідей для сайту.

Весільний сайт

Вічно популярна тема, весілля і все, що до них додається. Правда ніша досить таки конкурентна і що б досягти в ній успіху, вам доведеться працювати дуже старанно. Але, з усім цим, дана ніша дуже прибуткова. Реклама і посилання на постачальників, оренду лімузинів і просто машин для весілля, весільні сукні та смокінги як на прокат, так і на продаж. Таксі, магазини, фотографи, ювеліри, зали урочистостей, перераховувати цей список монетизації сайту можна нескінченно. Дерзайте!

Подорожі

Так само приваблива і успішна тема для сайту. Ніша так само досить конкурентна. Такий сайт вам підійде, якщо ви часто буваєте в різних країнах, фотографуєте ті місця в яких бували. І можете розповісти масу цікавих речей. Головною вашою фішкою може стати на такому сайті, це різні підказки майбутнім мандрівникам, куди піти, де і як заощадити і т. д. Розповідайте те, що жоден гід не розповість.

Кіно

Ця ніші кишить конкурентами. В ній і акули і дрібні рибки водяться. Але, дана ніша дуже приваблива. Мільйони людей цікавляться новинками кіно, рецензіями до різних фільмів. Якщо ви зможете розповідати своїм читачам одним з перших про новинки кіно і таке інше, то ваш сайт буде дуже цінним матеріалом в очах читачів та відвідувачів. Особливо люди дуже люблять по крупицях збирати інформацію про нових фільмах які скоро повинні з’явиться на екранах. Як варіант можна робити сайти саме під ці фільми, але один мінус у тому, що такий сайт помре як тільки вийде на екрани фільм, та й плюс такий сайт не дуже буде тягнути на СДЛ.

Навчання

Сайти займаються навчанням так само користуються попитом. На скільки ця ніша зайнята сказати не можу. Але якщо ви відмінно розбираєтеся в комп’ютерах, верстку, дизайн, програмування, малюванні. То дана ніша підходить для вас. Так як ви як автор такого нового сайту, самі по собі фахівець, а це значить, що все, що ви пишете ви компетентні в цьому.

Блогінг

Для тих, хто не знає, окрім блогів про заробіток в мережі і SEO, існує ще не один мільйон блогів різної тематики. І якщо ви любите писати про те, про, що то, то ця ніша для вас. Клавіатур вам в руки і світлих думок.

Здоров’я

Вітаміни, здоров’я, харчування, харчові добавки та багато іншого останнім часом дуже цікавлять людей. Кожен хоче харчуватися правильно і вживати потрібні його організму вітаміни. Ви можете обговорювати їх на своєму новому сайті, писати про їх переваги, обмеження і навіть побічні ефекти, різних поживних речовин з різних точок зору, краса, втрата ваги, старіння і т. д.

Відпочинок

Хто не мріє про відпочинок? Нехай то буде відпочинок наприкінці тижня в якомусь пабі з друзями, або поїздках влітку в Туреччину. Дана ніша так само дуже щільна, але думаю зосередивши увагу відвідувачів на щось особливе. Припустимо, розповідайте про цікавих культурних місцях для відпочинку, дискотеках, барах. Або відпочинку в різних країнах.

Дизайн та інтер’єр

Якщо у вас є талант до прикрас і дизайну інтер’єру, використовуйте такий талант з користю, проштовхуйте свої ідеї. Розповідайте про новинки дизайну та інше. На скільки ця ніша зайнята, я не беруся сказати, але думаю ви самі зможете це перевірити.

Дієти

Важка ніша в сенсі, що тут конкурентів напевно буде як у всіх вище перерахованих ідеях вище. Всі хочуть бути стрункими, худими, молодими і сексуальними. З цього, крім рецептів схуднення, рад та інших фізичних вправ, вам доведеться писати ще і щось від себе. А саме, будуть користуватися успіхом розповіді про те, як ви самі схудли, чим користувалися і, що робили.

Краса

Більше скоріше всього жіноча тематика. Ніша теж задоволена щільна. Але це на стільки велика тема, що ви обов’язково знайдете свою нішу в цій тематиці. Догляд за шкірою, техніка макіяжу, навіть гардероб і здоров’я, ось те, що частіше шукають відвідувачі в інтернеті.

Це були 10 відмінних ідей для сайту. Кожна з них це цілий світ цікавих і захоплюючих статей, нових експериментів, а так само заробітку на сайті. Найголовніше, відкривайте сайт тієї тематики яка вам ближче всього. Адже відкривши сайт про дієту, в якій ви нічого не розумієте ні чим хорошим для вас не закінчиться, такий сайт так і буде лежати мертвим вантажем в просторах інтернету.

Думайте, аналізуйте, вибирайте підходящу для вас тематику і нішу.