7 днів поза грою або Легкий спосіб кинути палити

421

Я — курець. Точніше був таким ще менше, ніж 7 днів тому. Важко сказати, що саме сталося, як і де… Не можу точно сказати, яка цигарка для мене стала останньою…

І, що найцікавіше, мене абсолютно не тягне. Не хочеться, не манить, не душить, не крає! Я спокійно продовжую сидіти в задымленой компанії друзів, продовжую виходити зі стаканчиком кави з колегами в коридор. Просто вони курять, а я — ні.

Як раптом вийшло? Раптово. Потрібно було йти в кіоск за новою пачкою, а я замість цього запитав себе: «А навіщо?» Справді! Ну хіба я наркоман, що не можу себе контролювати?! Або сигарети приносять мені задоволення? Так теж немає — ні в сигаретах ніякого задоволення.

Ось так я і прийшов до найголовнішого питання «НАВІЩО Я ПАЛЮ?!» і не знайшовши жодного гідного виправдання просто перестав бути курцем. І саме з акцентом «перестав», а не «кинув»!

Бачте, але в російській мові слово «кинути» (щось робити) підсвідомо асоціюється зі значенням «принести в жертву». Я це теж зрозумів!! Чому я повинен бути нещасним? Я ж не обрізання собі роблю, в кінці кінців! Я не жертвую, тому що нічого не втрачаю! Ось ключове слово, при якому мій мозок спрацював. НІЧОГО НЕ ВТРАЧАЮ!

Потім, правда, пішли думки типу:
1. А як же друзі? Херня, тому що друзі вони не з-за сигарет зі мною
2. А як же кави? Кліше і не більше! Смак кави мені подобався і до того, як я не курив. До сигарет він не має нічого спільного. Та й взагалі — тупий рефлекс! Ось вже тиждень п’ю каву з молоком/ложка цукру і отримую теж саме почуття, як і з цигаркою. Тільки тепер не смердить. І вдома теж не смердить.
3. А як же після їжі? Стало ще крутіше! Смак їжі відчувається ще довго. Все інше, як і з кавою — тупий рефлекс.
4. Вчора виникло ще одне питання — а як же пиво?!?
Ну, думаю, буду пробувати.. Пив і чекав, коли ж спрацює рефлекс і мозок почне клинить на «відпий – закури – потім знову відпий» або там «де бля ця клята сигарета!!!! А!!!! Курити!!!!» (ну як у наркоманів з геричем)
Коротше пильно стежачи за собою, перша пляшка пройшла спокійно. До речі смак пива виявився набагато м’якше, ніж я звик з сигаретами. Ні на другий, ні на третій пляшці пива нічого не торкнуло. Точніше «торкнуть » як раз таки торкнуло — ось прокинувся і все ще голова болить.

Так що, панове, дерзайте і, головне, пам’ятайте — ВИ НІКОМУ НІЧОГО НЕ ПОВИННІ.

1. НЕ ПОВИННИ нічого кидати! Ви просто позбавляєтеся за непотрібністю. Ну брудну смердючу статеву ганчірку хіба ви залишите у себе на кухні? Звичайно ПОЗБУДЕТЕСЯ від неї! Во! І тут теж — «Фу, Кака! Треба позбутися!»

2. НЕ ПОВИННІ нічого втрачати! Ось купуєте багато — не маленькі і самі розумієте: економія бабок («ну це фігня..»), здоров’я («так я ще молодий, мля!»), підвищуєте свою самооцінку! Тому що Ви «зав’язали», а інші не знають як — заздрість буде невимовна. Мене так за тиждень ось ця заздрість оточуючих підстьобувала..))))

3. НЕ ПОВИННІ сподіватися на силу волі! Дуже важливо! Коли в мозку нікотиновий монстрик просить жерти, ніяка сила волі, нафик, не допоможе. Мало цього, це ще й переконає вас у тому, що ви бесхарактерная скотина, безхребетна амеба і забезпечить вас якісною депресією на тиждень точно.

4. НЕ ПОВИННІ нічого БОЯТИСЯ! Пробувати ви можете абсолютно безкоштовно і жодних втрат! Я гарантую! мЛЯ буду!

Ось вас потягнуло за цигаркою, а ви говорите собі: “Раніше я в цій ситуації курив. А зараз я хочу зрозуміти, навіщо саме?” Перестаньте бути тупим телепнем і думайте, що і для чого ви робите. Клей ж ви не нюхаєте – відразу запитаєте “За що мені це???” і ще при цьому страшно здивуєтеся! Або, там, я вам скажу “підемо віники покуримо!” Точно вважаєте мене дебілом! І кожен раз ви себе будете питати “А навіщо????!” Так от і продовжуйте себе про це питати.
Кава з сигаретою – А НАВІЩО???!!! Я що псих??

Але казок не буває -соррі. Давайте поговоримо і про те, що ж все-таки ТАК ПОВИННІ!

1. ………………………………………

2. ……………………………………..

3. ……………………………………..

І саме головне:

5. ВИ НІКОМУ НІЧОГО НЕ ПОВИННІ!

Ось з цією думкою і починайте нове життя! Удачі всім і приємних вихідних!