Блог за ключовими словами

281

Контент на блозі може принести хороший трафік у вигляді нових відвідувачів, а так само утримати тих, хто вже давно відвідує ваш блог. Але іноді написати цікаву статтю на блозі це ще не все. Для того що б на ваш блог потрапили відвідувачі з пошукових систем, в самій статті повинні бути ключові слова, за запитом яких до вас прийдуть відвідувачі.

Зовсім не важливо яка тематика вашого блогу, важливо те, що якщо ви ведете блог про заробіток в мережі ключові слова повинні повністю відображати тематику вашого блогу.

Чому ключові слова так важливі для блогу?

За деякими оцінками, щонайменше 90 відсотків користувачів інтернету, використовують ту або іншу пошукову систему, для того, що б знайти конкретну відповідь на введений ними запит, а саме ключове слово, за яким робиться пошук. І якщо у вашому блозі, а так само в ваших постах, існують ключові слова які шукають, то ви обов’язково отримаєте трафік на ваш блог. А це вже нові відвідувачі, які, якщо їм сподобається у вас, і вони знайдуть вичерпну інформацію на свій запит у вас на блозі, вони залишаться, і перейдуть в розряд постійних читачів.

Пошук ключових слів.

Ключові слова, які ви використовуєте повинні бути досить різноманітні, щоб залучити велику кількість читачів. Але всі вони повинні бути пов’язані з темою вашого поста. Дуже важливо використовувати тільки ключові слова, які відносяться до тих чи інших статей написаних на вашому блозі. Використання ключових слів це оманлива практика, яка по знанню і не вміння, може призвести до надмірного зловживання, що негативно позначиться щодо ваших читачів до вас, а так само і пошукові системи можуть вас відправити в бан.

Де шукати ключові слова, я думаю, що писати не потрібно, так як ви самі і без мене знаєте. Але все ж у коментарях, хотілося б дізнатися звідки і де ви берете ключові слова для ваших постів блогу і взагалі.

Природні ключові слова у постах.

Багато блогерів і веб-маркетологи, дуже майстерно вміють додавати і розбавляти свій текст ключовими словами. Роблячи це так, що не озброєним оком цих ключових слів і не помітно, і вони не муляють перед очима, та й сам текст читається легко. Але є і такі блогери які занадто багато використовують ключових слів в своєму блозі і тексті, такий текст дуже важко читати, що як результат перебору таких ключових, є втратою відвідувачів.

Висновок.

Звичайно багато хто може заперечити і сказати, що трафік вони отримують більшою мірою з тематичних форумів, соціальних закладок, Twitter, а так само і з груп створених ними на сайті Вконтакте. Може це і так, я і сам отримую від туди не поганий приріст відвідувачів.

Але все ж не треба забувати і про просування вашого блогу і його статей за допомогою ключових слів. І що саме головне, що при правильному використанні, ключові слова стають дуже потужним інструментом отримання нових унікальних відвідувачів, а так само передплатників на ваш блог.