Блоги — пристрасті прибуток

228

Зростання числа блогерів були феноменальними протягом останніх кількох років. Багато людей вважають, що з блогами буде весело і цікаво, що це так само вихід для своєї пристрасті і захоплення до чого небудь. За деякий час блогери створили величезну кількість записів в своїх щоденниках, а так само придбали стільки ж читачів з усіх куточків земної кулі. Створюючи цікаві, актуальні запису, а також при цьому дотримуючись регулярне оновлення блогу можна створити натовп лояльних читачів.

Після чергового такого напливу читачів на ваш блог, у вас обов’язково виникає запитання: Як я можу отримати прибуток від цієї аудиторії?
У вас є широкий вибір методів для створення доходу від вашого блогу. Ви можете продати свої власні продукти, додати банери, продавати продукцію інших людей з партнерськими програмами, використання Google AdSense рекламу і інші, менш поширені методи.

Два найбільш поширені методи монетизації для початківців блогерів це Google AdSense і партнерські програми.

За допомогою Google AdSense вашою метою є концентрація уваги на мікро-нішу і написання цілеспрямованих постів блогу по всім відповідним ключовими словами, відповідним темі вашого блогу. Google буде потім орієнтувати свої оголошення застосовуючи їх до вашого читача. Вам потрібно зареєструватися в програмі, але це швидко і легко, особливо якщо у вас вже є обліковий запис електронної пошти Google.

Легкий алюміній зберігають свій елегантний зовнішній вигляд роками. У багатьох випадках зсувні ворота — це єдиний оптимальний варіант для Вас.

Партнерський маркетинг вимагає, роботи з відповідними партнерськими програмами. Вони можуть бути знайдені через різні сайти. Ви можете шукати інші програми з пошуковою системою. У повідомленні блогу можна рекомендувати або зробити огляд на відповідні продукти, які можуть зацікавити читачів. Використання ID Партнера ви отримуєте при реєстрації у програмі. Коли ваші читачі натискають на посилання розміщену на вашому блозі, вони будуть потрапляти на сторінку з продажем продукту. Якщо вони купують продукти ви будете отримувати комісійні за продаж.


Raptor,
Все про всіх

Читайте також:
Марна чи вулична реклама?
Як отримати 100 відвідувачів в день на блозі
Seo оптимізація тексту

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі