Bmw, mercedes-benz, ibm і panasonic відмовилися від особистої присутності на ces 2022

17

За останній час багато великих технологічних компаній оголосили, що їм доведеться відмовитися від особистої присутності на виставці споживчої електроніки ces 2022, яка пройде в перших числах січня в лас-вегасі. Сьогодні стало відомо, що ще чотири компанії повідомили про те, що скасовують заплановані очні заходи в рамках ces 2022.

Джерело зображення: robyn beck / afp / getty images

Bmw оголосила, що через небезпеку поширення коронавірусу проведе заплановану подію для змі в онлайн-форматі. Виступ представників компанії транслюватиметься з німеччини. Аналогічну заяву зробила ibm. Представник компанії сказав, що через підвищену загрозу зараження коронавірусною інфекцією ibm вирішила скасувати особисті заходи в лас-вегасі в цьому році. Про всі нові продукти компанія оголосить у віртуальному форматі.

Крім того, в середу інтернет-ресурс cnet повідомив, що ще один німецький автовиробник, mercedes-benz, також має намір відмовитися від проведення оффлайн-заходів. Аналогічну позицію зайняла і panasonic, яка зазвичай займає величезну площу в центральному виставковому залі ces. Цікаво, що bmw і panasonic, незважаючи на відмову від фізичної участі у виставці, збережуть присутність на виставковому майданчику. Ймовірно, на зарезервованих ними площах будуть виставлені деякі з продуктів, про які компанії детально розкажуть в рамках онлайн-заходів.

Станом на четвер, lg, sony і samsung все ще заявляють, що планують особисто бути присутнім на виставці в лас-вегасі. Президент і генеральний директор consumer technology association (асоціація споживчих технологій), організатора ces, гері шапіро (gary shapiro) заявив, що «виставка ces 2022 почнеться в хаосі, але вона буде сповнена інновацій і підприємців. Всі ми будемо ризикувати. Але без ризику немає інновацій”.