Чому блог це марна трата часу

495

Це вірно. Блог це марна трата часу. Назва посади не призначене для того що б ввести вас в оману. Звичайно, заголовок привабливий, але сам пост чиста правда про блогах. У цьому пості я розповім вам про те, чому блоги насправді марна трата і чому вони забирають у нас стільки багато часу, якого у нас часто немає. Але не панікуйте заздалегідь, весь піст не буде тільки в чорних кольорах, думаю, що походу посту ми з вами знайде і світлі сторони.

Ваша мета: Заробіток в інтернеті.

І так ваша мета це заробіток в інтернеті. Ця мета складається з того, що ви вирішили заробити додаткові гроші до зарплати яку ви отримуєте працюючи в якійсь конторі. Може ви вирішили підзаробити в інтернеті, для того що б накопичити на нову машину. Хоча швидше за все я так думаю, що ви кинули свою роботу, перейшли на постійну роботу вдома і вирішивши заробляти в інтернеті.
Саме все це узагальнивши я назву марною тратою часу. Та все правильно ви зрозуміли, якщо ви створили і ведете блог саме для цієї мети, то ви просто даремно втрачаєте час.

Але якщо ви створили блог і ведете його для людей, пишіть на актуальні теми, даєте поради щодо ведення блогу, про те як і що писати, як зробити так, що б відвідувач прийшов у перший раз на ваш блог залишився на ньому постійним читачем. То такий блог особисто я вважаю і бачу, як корисний матеріал для блогосфери. Навіть якщо на такому блозі буде один два банери з яких автор блогу буде мати заробіток, то вже видно і зрозуміло, що першорядне призначення блогу це якісний матеріал, а вже потім гроші.

Чому блоги трата часу.

Так чому ж блоги трата часу? Про що я кажу?
Ну це досить просто. Блоги віднімають багато часу, іноді потрібно для розвитку блогу вкласти в нього гроші, будь то дизайн, хостинг, доменне ім’я, реклама. І на цьому етапі ви взагалі не заробляєте на блозі, а тільки витрачаєте гроші, а так само і свій час. Час на приклад яке ви могли б за ті ж гроші відсидіти на роботі і отримати їх в кінці місяця. Так не трата це вашого часу?

Тут ви вірне запитаєте мене: Кирил (Raptor), про що ти говориш?

Дозвольте мені пояснити. Є тисячі способів заробити гроші в інтернеті. Блоги, це тільки один із способів. І, чесно кажучи, блог не є однією з кращих опцій для заробітку. Це титанічна робота і вона займає багато часу для отримання будь-яких грошових результатів. Але цей спосіб став настільки популярним за останнє десятиліття через його доступності, що кожен думає, що це найкращий спосіб заробити гроші в інтернеті.

Я часто думаю, що якщо блогери порахують кількість часу, який вони витрачають на написання статей і перекласти весь цей час на написання на приклад однієї книги, або інформативного матеріалу для подальшого продажу його через яку небудь партнерську програму. То як результат, часу пішло б на багато менше, та й заробіток був би на багато краще.
Я звичайно можу і помилятися і бути не прав, але чомусь мені здається, що будуть ті, які зі мною погодяться.

Мене вражають люди, які кажуть мені, що якщо захотіти можна зробити все, що завгодно. Вони постійно твердять, що можна бути ким захочеш.
Але на жаль дозвольте мені вас розчарувати! Все це тільки на словах.
Якщо у вас немає ділової хватки, ви не розумієте як робляться гроші, то і мільйонерам вам ніколи не бути. Якщо я не високого росту, то і в баскетбол мені йти не навіщо. Хто із вас у кого поганий зір ні коли не зможе бути льотчиком. Ну а якщо ви слабкі в математиці, то вже вибачте квантова фізика не для вас.

Хто з вас може заперечити, що на приклад у баскетбол грають і люди невисокого зросту. Та я погоджуся з вами. Але подумайте самі, навіщо робити те, для чого мій зростання на приклад не підходить? Навіщо мені практикуватися і просто витрачати час? Адже це час я можу витратити на щось корисне, те в чому я більш вдалий, більш обізнаний, то що більше лежить у мене на душі. Чому б не використовувати свій талант в чому те, що найбільше вам підходить, а не в тому, що вам твердять, що можна домогтися всього маючи лише одне бажання.

Я розумію, що зараз можна залізти в глибокі дебати типу ваш талант vs. важка робота. Бо як аргументи на користь таланту переможуть. Ми всі прекрасно знаємо, що важка робота в кінці приводить нас до успіху. Правда даний етап бере багато часу. Але особисто я знаю людей які не особливо напружуючись заробляють більше, ніж ті, хто працює цілодобово і повільно просувається до чергового успіху. Значить талант все таки перемагає? Так навіщо тоді важко працювати і витрачати час на блог в порожню, коли можна застосувати свій талант і заробити на цьому?

Погляньте на свій блог

Подивилися? Пройдіться по ньому, перечитайте минулі записи, підніміть архіви. Погляньте на кількість відвідувачів, статистику по днях і тижнях, подивіться на кількість коментарів до постів.
Вас все влаштовує?
Якщо ні, то може вам потрібно переглянути стратегію ведення вашого блогу. А може якщо стратегія вас влаштовує, але сам блог після перегляду не задовольняє вашим вимогою, може це і є марна трата часу? Може бути, що весь час які ви витрачаєте на цей блог воно в порожню і все це відволікає вас від чогось більш цікавого, того, що більше підходить вам?

Що ви думаєте?

Так що ви думаєте з написаним мною тут?
Як ви думаєте, ви витрачаєте час на блозі чи ви не думаєте, що це марна трата часу. Мені було б дуже цікаво почути вашу думку. Будь ласка, залиште коментар.