Destiny 2-квестовий ланцюжок на нову екзотичну гвинтівку і її особливості

55

Вчора, разом з черговим щотижневим скиданням в destiny 2 нарешті з’явився квест на нову екзотичну променеву гвинтівку під назвою ager’s scepter. У цій статті ми детально вивчимо її основні особливості, користь, взаємодія з підкласами і детально розберемо кожен етап квесту.

Ager’s scepter

Архетип променевих гвинтівок в destiny 2 не користується особливою популярністю через їх, так би мовити, марності, за винятком “divinity (божественність)”, яка виступає в ролі зброї для підтримки групи і посилення вхідного по босові шкоди. Якщо бути гранично точним, швидше за все, велика частина гравців дістає променеві гвинтівки, щоб виконати певний щоденний повторюваний контракт, випробування. Однак з приходом нового року ситуація може трохи змінитися.

Основна особливість “ager’s scepter” полягає в тому, що після вбивства цілі з неї виривається хвиля стазиса, спочатку уповільнює і потім заморожує всіх супротивників в певному радіусі. До того ж, при вбивстві супротивників гвинтівка сама себе перезаряджає, використовуючи патрони з резерву (максимальний боєзапас – 350 патронів). І що найцікавіше, на хвилю заморозки діють фрагменти вашого стазис підкласу, так що її можна наділити додатковими властивостями.

Таким чином, граючи, наприклад, за мисливця, ви можете взяти фрагменти: whisper of fissures (шепіт розломів) – посилення шкоди від вибуху стазиса і збільшення радіусу хвилі, whisper of refraction (шепіт заломлення) – регенерація енергії увороту за кожну вбиту заморожену або уповільнену мета, whisper of hedrons (шепіт багатогранників) – посилення різних характеристик зброї і персонажа після вбивства замороженої мети. У варлоків майже аналогічний набір фрагментів, але я б ще взяв аспект, що створює повзаючі хвилі стазиса.

У підсумку ми отримали вкрай непогану зброю, здатне моментально знищити групу ворогів і наділити персонажа корисними бонусами. Такі собі осередки серафима з меншою дальністю, але майже таким же втратою і можливістю контролювати поле бою. Головне-після вбивства почекати кілька секунд, поки знаходяться поруч цілі будуть заморожені. Додатково до всього перерахованого вище, гвинтівка може знищувати величезні фіолетові брили темного світу.

Також наступної середи, 21 вересня, додадуть каталізатор. Виходячи з ігрової підказки, він з шансом випадає з” платних ” скринь сезонної активності на 6 гравців і скринь сутінкового нальоту. Як стало відомо з поста реддіта (насправді, я не впевнений в 100% достовірності інформації), каталізатор додає зброї нову властивість, ще в нагороду по ачівке ви отримаєте екзотичний корабель з вельми цікавим дизайном.

 • “ager’s call” – при заповненій енергії ульти гравець може включити посилення зброї, переповнюючи магазин, посилюючи шкоди променя, сповільнюючи і заморожуючи мета (швидше за все, при нанесенні шкоди). Підтримка цього ефекту поступово витрачає енергію ульти. Ефект припиняється якщо в магазині закінчилися патрони, закінчилася енергія ульти або при зміні зброї. Хоча в останньому випадку згадується термін “прибрати зброю”, так що при виклику примари ви, можливо, припиніть дію ефекту.

Квест

Ager’s scepter можна отримати тільки за спеціальним екзотичним квесту, який складається з 4 частин і сумарно 15 завдань. Спочатку після початку поточного сезону гравцям видавали по 1 частини в тижні, але на основі особистого досвіду після розблокування їх можна виконувати один за одним. Так що якщо ви не заходили в гру протягом 4-х тижнів або просто чекали, поки не відкриються всі частини, нижче опис всіх завдань з невеликими підказками.

Всі частини квесту беруться у компаса в лівій частині оперативного штабу.

 • 1 частина – за інструкцією з відео збираємо 5 ключів. Потім запускаємо особливе одиночне завдання на карті штабу і встановлюємо ключ в перший п’єдестал зліва.
 • 2 частина – по інструкції з відео збираємо 5 ключів. Потім запускаємо особливе одиночне завдання на карті штабу і встановлюємо ключ у другій п’єдестал зліва.
 • 3 частина – за інструкцією з відео збираємо 5 ключів. Потім запускаємо особливе одиночне завдання на карті штабу і встановлюємо ключ в перший п’єдестал справа.
 • 4 частина:
  • за інструкцією з відео збираємо 5 ключів. Потім запускаємо особливе одиночне завдання на карті штабу і встановлюємо ключ у другій п’єдестал справа. Входимо в відкрився портал по центру і підходимо до вівтаря в центрі кімнати.
  • говоримо з марою сов в штабі шолом і вирушаємо в сезонну активність на 6 осіб збирати 100 паралаксів, а також вбивати супротивників з гвинтівки. Беремо будь-яку гвинтівку на вибір, але на мій погляд, найзручніший варіант – це vex mythoclast (міфоборец вексов) через його загального посилення, переробки каталізатора і сезонного мода “particle deconstruction (деконструкція частинок)” на посилення шкоди. Це завдання ви швидше за все пройдете за 2 активності, принаймні за першу я набив всього 60% вбивств.
  • все в тій же активності на 6 осіб вбиваємо 20 супротивників ультої і 18 чемпіонів. З ультою у вас не повинно виникнути проблем, адже на початку кожного етапу можна увіткнути рейдовий прапор, головне – візьміть ульту для зачистки мобів. З чемпіонами ще простіше, по ним потрібно зробити всього 1 постріл, щоб зарахували вбивство. Знову ж завдання ви швидше за все пройдете за 2 активності.
  • тепер потрібно отримати три предмети з фінального скрині нальотів lake of shadow (озеро тіней) на землі, the disgraced (безславна) на космодромі і the glassway (кришталевий шлях) на європі. Найдовший наліт-само собою, “the disgraced”, так як відьма постійно тікає.
  • говоримо з марою сов, щоб забрати печатку пропуску. На карті оперативного штабу запускаємо особливе вже екзотичне завдання. Проходимо через центральний портал, забираємо гвинтівку, надягаємо, ламаємо кам’яні брили в правій частині кімнати і знищуємо боса.
  • останній раз говоримо з марою сов і дивимося ролик з продовженням історії про двох птахів, що уособлюють мару і її брата ульдрена (він же ворон).