Фанати критикують якість ігор з nintendo 64 в розширеній підписці switch online

37

Гравці критикують nintendo за відсутність можливості перепризначити кнопки на контролері, яке змушує користувачів миритися з управлінням. Через відмінності в геймпадах для nintendo 64 і switch деякі кнопки дії тепер розташовуються в незвичних місцях.

Інші скаржаться на високий інпут-лаг, але, швидше за все, це пов’язано з проблемами інтернет-з’єднання на стороні гравця. Блогер з youtube-каналу gamexplain протестував the legend of zelda: ocarina of time і погодився, що затримка присутня, але складає всього два кадри і ніяк не впливає на геймплей.

Але основна частина критики припадає на технічний стан емулятора. Гравці відзначають затримку звуку, графічні проблеми на зразок відсутності туману в the legend of zelda: ocarina of time. В емуляторі відсутня підтримка controller pak (аналог карти пам’яті), через що гравцям доводиться зберігати прогрес на віртуальних картриджах, що призводить до деяких проблем. Наприклад, без controller pak в mario kart 64 неможливо зберегти результат гонок в режимі “привид”. Серед більш рідкісних скарг зустрічаються проблеми рендера, через які в деякі ігри неможливо грати.

Частина скарг носить одиничний характер, і не завжди можна однозначно пов’язати той чи інший випадок зі switch online. Однак такі проблеми, як відсутність можливості перепризначити кнопки, відсутність підтримки controller pak, затримка звуку і випадкові графічні проблеми, безсумнівно, присутні, і гравцям залишається сподіватися на те, що nintendo з часом виправить їх.

Анонс розширеної підписки nintendo switch online відбувся в рамках презентації nintendo direct. На заході японська компанія також представила геймпади для консолі, що відтворюють зовнішній вигляд оригінальних контролерів nintendo 64 і sega mega drive.

Розширена підписка на 12 місяців в росії коштує 3 999 рублів, що більш ніж в два рази дорожче базової підписки (1 399 рублів).