Fring Twitter додав до власної платформі

293

Відомий IM-месенджер Fring, що дозволяє своїм користувачам спілкуватися зі своїми друзями в Skype, Google Talk, MSN, ICQ, Facebook, оновив власний функціонал, додавши можливість спілкуватися і користувачам Twitter. В даний час Fring являє собою IM-комбайн, який дозволяє не тільки спілкуватися з друзями в названих додатках і сервісах, але і перевіряти електронну пошту, здійснювати безкоштовні дзвінки через Skype.

Fring випущений відразу для декількох мобільних платформ, включаючи Windows Mobile, Symbian, платформу iPhone. В даний час Fring — єдиний мобільний сервіс, якій дозволяє повноцінно спілкуватися в Twitter. Зокрема, Fring дозволяє своїм користувачам наступне:

— Повноцінний пошук інших людей в Twitter;
— Перегляд профілів користувачів;
— Можливість відкривати посилання;
— Прямі повідомлення;
— Відповідати на повідомлення інших користувачів;

Може бути, в сервісі Twitter є й інші можливості, які можуть знадобитися користувачам цієї соціальної мережі, проте Fring надає базові функції, які використовуються усіма, чого не можна сказати про додаткові функції.

Fring постійно змінюється і вдосконалюється, і в даний час він являє собою універсальний засіб спілкування, яке завжди з собою. До речі, установка Fring дуже проста і практично не вимагає втручання користувача. Додаток локалізовано на кілька мов, включаючи російську.