Генерація трафіку за 15 хвилин в день

343

Більшість людей думають, що потрібно витратити багато годин в день, щоб отримати гарне кількість відвідувачів на ваш блог і заробити багато грошей. Це просто неправда! У цій статті я хочу показати вам, як можна отримати хороший обсяг трафіку на ваш блог всього за 15 хвилин в день.

Секрет # 1:
Перше, що вам потрібно зробити, це витратити час на пошуки і контакти різних власників блогів, які можуть дати вам банерну рекламу. Все, що потрібно зробити, це написати їм, і спробувати домовитися з ними або про купівлю місця під рекламу вашого блогу, або про взаємний обмін посиланнями між вашими блогами.

Надсилайте щодня такі листи різним блогерам, і протягом декількох місяців ви побачите величезну збільшення трафіку на ваш блог. Ну і скільки часу ви витратили на складання листа і пошук контакту з блогом на якому хочете купити рекламне місце?


Секрет # 2:

Ви повинні розуміти, з часом ваш трафік буде рости, переходи з блогів на яких ви купили рекламне місце будуть кожен день приносити вам нових відвідувачів.
Якщо вже сьогодні ви купили місце під рекламу, то насправді ви відчуєте трафік на ваш блог тільки в наступному місяці. І так буде кожного разу, тільки через місяць ви будете бачити результати успішної покупки реклами вашого блогу. Чим більше рекламних місць на різних блогах ви купите, тим більше часу буде йти хороший трафік до вас.
І скільки часу ви витратили на купівлю/ оплату рекламного місця?

Секрет # 3:
Як тільки ви почнете отримувати все більше і більше посилань на ваш блог з інших блогів, ви повинні будете побачити все більше і більше відвідувачів з пошукових систем на ваш блог, а це вже безкоштовне просування вашого блогу, а так само безкоштовний трафік на ваш блог.

Читайте також:
Типові помилки в SEO
5 способів отримати передплатників на блозі.
Посилальна стратегія

Сподобався пост, підпишись на RSS, або на E-mail
Я в твіттері.Реклама на блозі