Каталог Mail.ru — мій блог вже там

303

Ось і мій блог потрапив в каталог mail.ru. Все вийшло дуже швидко для мене і якщо чесно то несподівано. Подаючи заявку в цей каталог на розміщення мого блогу, я думав, що процес займе приблизно стільки ж часу, а може бути і більше як було з попаданням в каталог DMOZ. Але на моє здивування весь процес потрапляння зайняв не більше 3-х днів.

Тепер по порядку.

Прочитавши на одному блозі в черговий раз, чергову статтю типу : «Мій блог потрапив у mail.ru». Я вирішив спробувати так само додати і свій блог в цей каталог. Зайшов на mail.ru перейшов в розділ каталогу і почав шукати відповідний розділ для мого блогу. Напрямків було кілька, так як блог Про все, то спочатку думав, що може категорія Веб-дизайн мені підійде, потім побачив категорію Веб-майстру (обмін досвідом) і вирішив, що вона більше підійде мені.

Почав процес реєстрації блогу в категорії Веб-майстру (обмін досвідом) і вже на фінішному етапі побачив, що я подаю заявку на платне розміщення блогу в каталозі. Ох вже ця моя не уважність. Хоча спочатку подумав, що і потрапляння в каталог mail.ru так само платне як і в Яндекс Каталогу. Але після перегляду розділу Веб-майстру (обмін досвідом) більш уважніше, виявив посилання на безкоштовне розміщення блогу.

Якщо чесно то думав, що у мене 50/50 шансів на потрапляння в цей каталог. Так як ні де не знайшов повної інформації про те, що треба і чого не повинно бути на блозі під час подання запиту на додавання. На приклад про Яндекс каталог, написана не одна стаття, про різні підводні камені при додаванні блогу, що треба прибрати, на що звертають увагу модератори. А ось про маил.ру нічого.

І все ж заповнивши усі поля форми, я як фінальний акорд натиснув на кнопку додати блог. На цьому все подумав я і тепер місяць через 3-5 може буде відповідь. Але як не дивно, відповідь не змусив себе довго чекати. З-за завалу на роботі, у поштовому ящику накопичилося багато листів, які я не перевіряв до вчорашнього дня. Зайшовши на пошту, серед інших листів я побачив лист від імені: robot і заголовок свідчив наступне: «Ваш сайт опублікований в каталозі List.ru!»

Відкривши лист читаю текст: (і на моєму обличчі з’являється посмішка, приємно чорт забирай!)

Шановний [email protected]!

Ваш ресурс перевірений гідом Каталога@MAIL.RU на відповідність вимогам
каталогу і завтра буде опубліковано в наступній рубриці:

Каталог List.ru : Інтернет : Спілкування : Блоги : (http://list.mail.ru/catalog/33470.html)

Опис : ‘Погляд на блогосферу і SEO рунета очима того, хто живе за кордоном. Статті про створення блогу і дизайні. ‘
Ключові слова :
URL : http://allproall.com

Задати питання по публікації ресурсу ви можете гіду вашої категорії за адресою mailto:[email protected]

Як свідоцтво реєстрації ми пропонуємо логотип Каталога@MAIL.RU, який Ви можете
розмістити на своїх сторінках, включивши в них наступний код:
—-
<

img
src=»http://list.mail.ru/img/listru-a21.gif»
width=”88″ height=”31″ border=”0″
alt=»Каталог@MAIL.RU — каталог ресурсів інтернет»>
—-
Ви можете вибрати іншу кнопку на сторінці http://list.mail.ru/banners.html,
у цьому випадку Вам потрібно буде замінити ім’я файлу в запропонованому коді
на ім’я обраного логотипу.

Вашому сайту редактором була виставлена максимальна оцінка.

Побачити зміни у каталозі можна буде 31-05-2011, після перегенерации каталогу

Мій блог взяли! Причому на все це пішло не більше 3-х днів, а може і менше!
Зайшов в каталог і знайшов там свій блог, правда у категорію в яку я додавав його він не потрапив, модератор виправив і переніс мій блог в іншу. Так само вийшов не великий косяк з регіоном для блогу, але це вже я зробив. Прописав блогу місто Москва, хоча думаю, що це не так принципово. Чи я помиляюся?

І так, після майже 2-х років спроб потрапити в каталог Дмоз я туди потрапив (хоча після переїзду блогу, я вже кілька разів просив, що б там виправили адреса блогу, але наразі все ще жодного результату). А тепер за три дні я потрапив в каталог Mail.ru.

Тепер хочу спробувати потрапити в каталог Яндекса. Знаю, що туди потрапити дуже складно, практично всі, хто туди потрапив заплатили за це гроші. І якщо чесно, то ще не факт, що і за платне розміщення вас туди додадуть. Але все ж я спробую на безкоштовній основі потрапити туди. Головне правильно все оформити і вибрати правильний розділ. Як думаєте є шанс у мого блогу туди потрапити?

А ваші блоги де розміщені? Як довго чекали попадання в різні каталоги? Пишіть, дуже цікаво дізнатися.