Навіть міні-холодильник xbox не застрахований від скальперів, розпродався майже миттєво

40

Попередні замовлення на міні-холодильник xbox надійшли в продаж раніше сьогодні, і частково завдяки спекулянтам, вони були розпродані через кілька хвилин.

Геймери завжди сперечалися про те, яка платформа краще протягом десятиліть. Однак це останнє покоління консолей дало всім нам спільного ворога. Чи любите ви xbox, playstation або nintendo найбільше, ми всі можемо погодитися з тим, що скальпери – найгірші.

Скальпери-одна з основних причин, чому консолі ps5 і xbox series x все ще важко знайти майже через рік після їх появи. Що ще гірше, скальпери орієнтовані не тільки на консолі. Міні-холодильники xbox надійшли в продаж сьогодні за попереднім замовленням. Через кілька хвилин після того, як вони стали доступні, новинка була розпродана як в target, так і в game.

Хоча холодильник, який виглядає так само, як series x, був, очевидно, популярний, в значній мірі винні скальпери в тому, що він так швидко розпродався. Це підтвердилося незабаром після того, як покупці, які відвідали сайти game і target, виявили оголошення про холодильник на сайтах перепродажу. Повідомлення про те, що потенційні клієнти не можуть додати міні-холодильник до своїх онлайн-кошиків, почали просочуватися в соціальних мережах приблизно через десять хвилин після того, як попередні замовлення були опубліковані.

Хороша новина в тому, що в майбутньому буде більше холодильників. Менеджер по соціальному маркетингу xbox вже написав twitter, намагаючись заспокоїти розгніваних покупців, повідомивши їм, що, коли холодильник буде офіційно доступний, буде випущено більше товарів. Це, мабуть, буде включати в себе фізичні запаси в магазині, що цілком може бути найкращим способом отримати один, не будучи приниженим спекулянтом.