Nvidia може навмисно призупинити випуск відеокарт покоління ampere до листопада

48

Відомий в колах любителів дешевих сенсацій канал moore’s law is dead завершує робочий тиждень збиває з пантелику заявою. За словами джерела, компанія nvidia цілеспрямовано скоротить обсяг поставок графічних процесорів покоління ampere в четвертому кварталі. З одного боку, вона впевнена, що наявних запасів вистачить для задоволення потреб ринку. З іншого боку, такий крок допоможе їй більше заробити, як передбачає першоджерело.

джерело зображення: nvidia

Відразу додамо, що всім актуальним заявам представників nvidia дана дика ідея прямо суперечить. І генеральний, і фінансовий директори компанії на недавньому квартальному заході підкреслювали, що nvidia прагне збільшувати поставки ігрових графічних процесорів не тільки в цьому році, але і в наступному.

Втім, з’являється і приємна новина з цього спірного джерела. Повідомляється, що в наступному півріччі nvidia може випустити не тільки старші відеокарти серії super, але і нові моделі середнього діапазону, які будуть ставитися до сімейства ampere. Невже мова йде про недавно згадуваних настільних geforce rtx 3050 ti і geforce rtx 3050?