Оновлення дизайну блогу

463

Після декількох тижнів переїзду, блог Все про все, повністю переїхав на новий домен і хостинг. Думаю, що не треба вам пояснювати які плюси є при веденні блогу на своєму хостингу. Хто ще не знає чому стався цей переїзд, то скажу коротко, безкоштовний хостинг від wp.com, дуже зручний, але підходить для тих, хто вирішив просто писати і публікувати картинки або свої особисті записи. Для цього він був створений. Для всіх інших цілей, він не підходить.

Після переїзду і установки блогу. Було вирішено створити шаблон для блогу. Ось те, що зараз ви бачите перед своїми очима. Мені останнім часом подобається в дизайні блогів стиль мінімалізм. Звичайно, можна посперечатися і сказати, що даний дизайн блогу мало тягне на мінімалізм, але я спробував якомога легше зробити весь дизайн, спробував позбутися від зайвих деталі, які так часто присутній на різних блогах.

Так само при створенні шаблону упор був зробив, на юзабіліті. Я постарався розташувати всі елементи блогу так, що б відвідувач як можна менше робив рухів по самому блогу, що б нічого не заважало йому переглядати сам контент. Якщо ви читали мій пост під назвою Кілька рад по юзабіліті вашого блогу, то зрозумієте, що саме цей пост з’явився на світ після дизайну цього блогу.

Макет після передачі верстальщику, був дуже швидко адаптований під вордпресс і вже через кілька днів стояв на блозі. Після цього ми зайнялися косметичними роботами і виправленням деяких моїх помилок, які я зробив при створенні макета. Саме ця спільна робота верстальником, дала мені зрозуміти один дуже важливий момент при створенні макетів. Тепер макети які я буду створювати в подальшому будуть більш обмірковані в плані розміщення елементом і більше буду дивитися на те, як потім буде зверстаний такий макет.

І так, вчора ввечері останні косметичні роботи були закінчені. Додано хак який відкоригував показ блогу в браузері ІЕ, виправлені деякі дрібниці, а так само була додана 404 сторінка.

Все, що залишилося тепер це продовжувати працювати писати цікаві пости для вас, шановні відвідувачі блогу.

Хочу попросити у вас, якщо ви помітили якусь помилку в дизайні або, що те не працює, а може криво відображається у вас в браузері, обов’язково пишіть в коментарях. Я кожну вами помічену помилку буду писати тут в список і верстальник буде проходитися по списку і коригувати всі помічені вами помилки.

Помилки на блозі:

  • Не вірно відображено кількість передплатників.
  • Форма для зв’язку.
  • У формі пошуку є 2 чорні крапки
  • Розширення блоку (мітки, категорії)
  • Замість «Интерсность», треба «Цікавість»
  • блог вантажиться 22.7 сек ???
  • На головній 10 тегів H1 і не одного H2, це те, що відразу впадає в очі
  • з формою надсилання коментарів якось не вийшло
  • стиль коментарів і форма додавання коментаря.