Павло дуров: я можу назовсім заблокувати telegram в росії, якщо вам не подобаються його правила

17

Нещодавно творець популярної в росії соц. Мережі вконтакте і перспективного месенджера telegram павло дуров публічно розповів, коли останній перевершить сам себе і повністю звільниться від впливу корпорацій. До слова, з ними він готовий “вступити у війну особисто”: тут зачеплені його власні інтереси та ідеї. Вчора мільярдер вирішив запитати у своїх читачів, що вони виберуть між повним припиненням роботи telegram на території росії і припиненням роботи агітаційних політичних ботів на два дні перед виборами.

на створення опитування павла спонукала хвиля невдоволення з боку шанувальників олексія навального. Нагадаємо, що прямо в день перед виборами, порушуючи всі “правила тиші”, бот розумного голосування вирішив обійти систему. Помітивши це, apple і google не забарилися попросити творців месенджера на час заблокувати бота. Після того, як вимога була виконана, фанати навального не один раз заявили, що корпорації втручаються в російські вибори.

як бачите, варіант з повним припиненням функціонування telegram в росії цілком очікувано програв з відставанням в 76%. За нього проголосувала лише 1/4 всіх користувачів. В опитуванні взяли участь понад 370 тис. Осіб. У самого павла, до речі, на цьому акаунті передплатників на 50 тис.менше.джерело.