Ремастер quake отримав оновлення з режимом «орда» і сюжетним доповненням honey від machinegames

34

Компанія bethesda softworks випустила друге безкоштовне оновлення для перевидання quake. Воно додало режим “орда” (horde mode) і доповнення honey, а також різні поліпшення і виправлення.

Скріншоти з доповнення honey. Джерело: bethesda.net

Режим “орда” був розроблений студією machinegames, яка створила wolfenstein: the old blood і wolfenstein: the new order. Гравці повинні знищувати хвилі ворогів з наростаючою складністю на чотирьох абсолютно нових картах. Підтримується до чотирьох користувачів або ботів в локальному і онлайновому мультиплеєрі. Режим доступний на будь-якому рівні складності.

Після смерті останнього гравця прогрес обнуляється. За вбивство супротивників нараховують очки, а за швидку розправу з декількома опонентами можна заробити бонусні очки. На місці повалених монстрів іноді залишаються посилення-чотириразовий шкоди і пентаграма захисту, що діють протягом п’яти секунд і зникаючі за десять секунд, якщо їх не підібрати.

У кожній третій хвилі зустрічається бос, за вбивство якого гравцеві видається срібний ключ, що відкриває нову зброю і предмети. Подолавши дев’яту хвилю, користувач отримує золотий ключ, що дозволяє покинути арену, однак робити це необов’язково — можна залишитися і вести бій до останнього.

Доповнення honey створив крістіан гроверт( christian grawert), старший дизайнер рівнів machinegames.

” пробираючись через затоплені склепи і підземні храми, ви бийтеся з силами темряви, щоб викорінити джерело смертоносної хвороби, що вразила світ, — свідчить опис dlc. – карти honey популярні в співтоваристві гравців. У них майстерно використані ефекти туману і силуети: вони не тільки створюють насичену атмосферу, але і приховують небезпечних ворогів, які підстерігають вас в цьому доповненні».

Подробиці про створення honey можна дізнатися з інтерв’ю з гровертом в блозі bethesda.net.

Крім цього, власники quake тепер можуть розблокувати вигляд рейнджера в класичному стилі з сокирою «гладус» для quake champions і вигляд ката-рейнджера для doom eternal. Для цього потрібно увійти в гру під своїм обліковим записом bethesda.net.

Оновлення поліпшило автоприцеліваніе, а також додало можливість змінювати колір і вигляд перехрестя прицілу, запускати раніше завантажені доповнення без підключення до мережі і використовувати текстовий і голосовий чат в режимі рації в передматчевому лобі. На пк тепер можна відправляти запрошення будь-яким гравцям на різні цифрові платформи через список друзів bethesda.net.

Одночасно з виходом патча перевидання з’явилося в epic games store. Раніше комп’ютерну версію шутера можна було придбати тільки в steam, магазині bethesda softworks і microsoft store.

Перше оновлення було випущено в жовтні і містило тільки поліпшення і виправлення.

Ремастер quake вийшов 19 серпня не тільки на пк, але і на playstation 4, xbox one і nintendo switch, а пізніше став доступний на playstation 5, xbox series x і s. Перевидання відрізняється підтримкою високих дозволів, кооперативу на чотирьох, кроссплея, модифікацій, а також поліпшеною графікою. У комплект входять оригінальні доповнення the scourge of armagon і dissolution of eternity і створені machinegames розширення dimension of the past і dimension of the machine.

Раніше на сайті холдингу zenimax помітили вакансії, пов’язані з новим проектом id software — неанонсованим шутером від першої особи, що належить до культової серії. Передбачається, що студія працює над перезапуском quake.