Rotapost-молодий, але перспективний

219

Після створення авторами проекту Ротабан сенс якого розміщення реклами в різних форматів в блогу. Автори проекту не змусили себе довго чекати і надали публіці свій наступний проект під нехитрою назвою Ротапост.

З Ротабаном я пролетів через коду, який не можливо додати на мій блог, я вирішив спробувати почати працювати з Ротапост. Виявилося, що логін і пасс банерної системи підходить і для молодшого брата. Зайшовши на сам сайт, я додав туди свій блог. А так само вирішив спробувати себе в якості рекламодавця.

Але цей пост не буде данину хвали цього проекту, а швидше зауваження, які автори могли б або не могли, як вони вважають за потрібне виправити або доповнити на цьому сервісі.

Насамперед скажу, що сервіс дуже молодий, і багато рекламодавців не чекайте там. Але з кожним днем, що я заходжу на сервіс, я помічаю поповнення, а це вже плюс. Звичайно не бачу сенсу порівнювати цей сервіс з тим же Блогуном, але як кажуть розумні люди час покаже. Принаймні в Ротапост, немає говносайтов, що знову як ви помітили черговий плюс.

Ну я тепер до функціоналу системи. Розробники постійно, що то додають, що то роблять для тих хто зареген в системі. Що ще сподобалося, так це те, що якщо раптом виникла проблема, на ваш запит в техпідтримку ви завжди отримаєте відповідь. Принаймні, я завжди в короткі терміни отримував відповіді.

Ну а тепер про те, що особисто для мене викликало утруднення, може розробники, прочитавши цей пост задумаються і підправлять деякі речі.

1. Починаємо працювати як Рекламодавець. Реєструємося, створюємо компанію. Перед нами буде сторінка, де ми будемо бачити пропозиції та інші різні дані. Зупинимося на пропозиціях від вебмайстрів, отримали пропозицію, можемо погодитися, а можна і відмовитися. Так от якщо я відмовляюся і видаляю пропозицію вебмастера, я все одно його бачу у себе як відхилене. А навіщо воно мені??? Якщо я відмовився, то чому немає кнопки видалити його взагалі. На багато простіше видалив і забув. Для чого мені ця пам’ятка з цифр, про те скільки пропозицій я відхилив.
Для тих хто не зрозумів, картинка:

2. Припустимо, вебмастер виконав моє завдання. Я його схвалив, перевів гроші заплатив. Де гарантія того, що вже після оплати вебмастер не видалив посилання? Як це сервіс відстежує, і робить він це взагалі? Чи це входить в обов’язки рекламодавця, постійно моніторити посилання. І як, точно знати, що то за, що я заплатив не сховають за тегами . І якщо виявиться, що посилання видалили, які дії сервісу?

3. Я створив компанію. Перевів гроші і пішов купувати посилання. При оформленні замовлення і завдання для вебмайстра, раптом виявив, що вже замість однієї створеної компанії їх у мене вже три! Це глюк чи, що те інше? Якщо інше, то навіщо воно мені? У мене одна компанія, для одного і того ж блогу, і я пропоную всім одне і теж. Тепер якщо я зараз почну купувати ще постові, у мене створиться ще одна компанія. В чому прикол?

4. Партнерська програма. Якщо чесно, то не багато очікував іншого. Думав, що крім рефссылки, будуть і банери різних розмірів. А чому б і ні. Банер особисто на мій погляд виглядає на багато краще і красивіше, ніж хитра рефссылка в тексті. Особисто я б поставив собі, такий банер Ротапост, а в ньому рефссылка.

5. Сторінка створення компанії, не багато не зрозуміла. Особливо розділ постових (працюю поки що тільки з ним).

  • Назва компанії-тут все ясно можна все, що завгодно написати.
  • Бюджет компанії , а навіщо цей рядок? Нагадування для мене або когось?
  • URL – тут ясно, або сам адреса блогу, або сторінки.
  • Тексти посилань – ясно і тут.
  • Бюджет пропозиції – мало того, що я повинен/не повинен написати бюджет компанії, так ще й це. Як я розумію, тут ставиться ціна, нижче якої вебмастер не може запропонувати. Але навіщо так пафосно? Адже можна просто написати Мінімальна ціна або мінімальне пропозицію, а може просто мінімум за посилання.
  • Різні повзунки, їх пропустимо, сенсу їх я теж не дуже зрозумів, може, хто потім в коментарях підкаже.
  • І як завершення, аж цілих три кнопки: Додати пропозицію, Скасувати, Додати. А що однією кнопкою ні як не можна?

Ось такі зауваження поки особисто для себе я відзначив у даній системі. Не сперечаюся, може я чогось не розумію, і все зроблено правильно, а може ці речі заважають і не зрозумілі не тільки мені.

Звичайно, беручи до уваги те, що сервіс ще молодий, може з часом і з’явитися повний мануал дій і правил роботи з сервісом. Де буде описано все те, і багато інше по поличках, що б не виникало різних питань. Але скажу одне вже зараз, не дивлячись на свою молодість, сервіс розвивається, кожен день приходять нові рекламодавці, з’являються нові майданчики. Особисто я вважаю Rotapost гідною заміною Блогуну з його говноблогами.

Ну а в загальному:
| Якщо хочете купити рекламу в блогах, то краще Rotapost немає!

А які у вас є зауваження даний системі? Чи Все вас там влаштовує, чи все ж є якісь пропозиції до розробників? Дуже цікаво знати.