Скрипт для додавання вашого сайту в соц закладки

385

Сервіси соціальних закладок з’явилися в мережі не так давно, і відразу ж знайшли свою аудиторію, соціальні закладки спрямовані, в першу чергу, на рядових користувачів інтернету. Причина, яка спонукала людей тримати закладки на улюблені сайти не тільки в браузерах, але і в мережі, зрозуміла: знизити ймовірність втрати посилань при екстреної перевстановлення або крах системи.

Крім основної функції зберігання своїх закладок, сервіси соціальних закладок також пропонують користувачеві ще одну цікаву фішку: обмін улюбленими закладками з іншими користувачами сервісу. В основному, це і є родзинкою подібних сервісів.
Далі — більше. Автори сервісів розширили функціонал своїх проектів: користувачам можна спілкуватися в різних тематичних чатах і блогах прямо на сервісах, об’єднуватися у різноманітні спільноти за інтересами, стати «читачем» або «шанувальником» якого-небудь сайту, представленого на сервісі і так далі. Список функціональних особливостей деяких сервісів соціальних закладок зашкалює за всі розумні межі.
Додавати свої сайти можна вручну, але народні умільці розробили спеціальні програми, скрипти і сервіси, що дозволяють багаторазово прискорити і автоматизувати цей процес. Більшість з них платні, але існують і безкоштовні сервіси з обмеженим функціоналом.

При реєстрації сайту в соціальних закладках не варто забувати про ці речі:

— «Олюднення» профілю. Поставте аватарку, додайте кілька людей в друзі, заповніть профіль, вступите в співтовариство, прокоментуйте пару чужих сайтів. При правильному підході, не шкодуючи часу з сервісів соціальних закладок можна отримати не тільки черговий беклінків, але і цільовий трафік на сайт, що важливо. Та й вірогідність бана це скоротить. Вони не часті, але я чув, що все-таки бувають.
— Додавайте не тільки свої сайти, але і пару-трійку відомих чужих, щоб з боку виглядало природно.
— Використовуйте кілька облікових записів. Пару статей з одного сайту на один, кілька статей з цього ж сайту на інший, ще кілька статей на третій.

І візьміть собі за правило: при додаванні чергового поста в свій блог піти і додати пост в закладки.

Ось скрипт:
[sourcecode language=»php»][/sourcecode]

Навіщо? Для чого?
— Сайт швидше проиндексируется, т. к. роботи пошукачів практично живуть на сервісах соц. закладок. Перевірено особисто, сайт дійсно швидше індексується.
— При грамотному підході, можна збільшити відвідуваність.
— Незначне підвищення тіц і PR.
— Але сама, на мій погляд, головна причина прогону статей по соц. закладках — це просування ресурсу по низькочастотних пошуковим запитам.