Tesla перенесла випуск cybertruck на 2023 рік і прибрала згадки пікапа зі свого сайту

24

Збори акціонерів tesla, яке проходило на цьому тижні, не залишило шанувальників марки без сумних новин. Ілон маск (elon musk) в черговий раз заявив про перенесення термінів початку поставок електрокара roadster другого покоління і вантажівок semi. Обидва електромобіля почнуть випускатися в масових кількостях тільки в 2023 році. Схожої долі не уникне і пікап cybertruck, хоча про це компанія не поспішає говорити відкрито.

Джерело зображення: tesla

В цілому, як пояснює electrek, задуматися про затримку початку масових поставок cybertruck дозволяє хоча б зміна вмісту профільного розділу на сайті tesla. З нього зникли всі характеристики електричного пікапа, описи комплектацій і їх цін. Оформити попереднє замовлення як і раніше можна, заплативши $100 в якості застави, який при відмові від покупки вийде повернути в повному обсязі. В якості орієнтовного терміну початку виробництва cybertruck як і раніше значиться 2022 рік, але в світлі вересневих одкровень ілона маска стає зрозуміло, що масове виробництво буде розгорнуто лише до кінця 2023 року.

Не секрет, що збірку cybertruck і tesla semi компанія повинна була почати на потужностях споруджуваного підприємства в техасі. Навряд чи на терміни початку випуску цих моделей вплине саме будівництво, просто вирішальним фактором є доступність акумуляторних осередків типорозміру 4680 в достатніх кількостях. У всякому разі, вантажівка з початком виробництва затримається саме через них.

У випадку з пікапом можуть накладатися і інші труднощі, адже машина з незвичайним дизайном повинна отримати просторовий каркас з панелями з нержавіючої сталі і ударостійкі скла. За неофіційними даними, охочих придбати cybertruck вже знайшлося близько мільйона чоловік, і навіть такий обсяг замовлень tesla буде виконувати кілька років. Приховані характеристики і ціни пікапа на сайті компанії можуть негласно натякати, що із замовленням краще почекати. До моменту початку виробництва cybertruck компанії напевно доведеться переглянути в бік збільшення і ціни, тому вони більше не згадуються на офіційному сайті.

Додамо, що майбутнім власникам моделі tesla roadster нового покоління довелося ще гірше, адже самі нетерплячі вже сплатили заставу в розмірі $250 000. Фактично, на момент підготовки даного матеріалу спроба зарезервувати tesla roadster на американському сайті компанії приводила до появи повідомлення про помилку.