Топ 20 ігор на android 18+

11

отже, мої маленькі друзі, чи шукали ви коли-небудь ігри 18 + для своїх мобільних телефонів? гаразд, і так знаю, що шукали. Всі ми колись були маленькими і нетямущими, але моторошно хитрими, а потім шукали спосіб розважити себе абсолютно скрізь.

Ось і набрідали на такі “незвичайні” розваги, якими і були порнографічно гри. У 2021 році вже можна сказати, що тотальна любов до казуальних еротичних ігор, вже сильно погасла.

Вже не знайти тих серій, від яких можна було ловити оргазм, кринж і дикий ор, ну або як мінімум — щось одне з цього. Але мобільні платформи не перестали бути настільки популярними, просто ігри перейшли “трохи” в інший формат. Якщо раніше це були суцільно вироби під мобільні платформи, то зараз це тільки порти з pc. Еротичних ігор багато, але не всі вони знаходять свій шлях на мобільні платформи.

Хоча це і було важко, і соромно для мене самого, сьогодні я вам розповім про топ 20 найбільш незвичайних, цікавих (навіть з точки зору сюжету, хоча здавалося б) і привабливих ігор з рейтингом 18+.

1. Summertime saga

Summertime saga – це високоякісний симулятор побачень, орієнтований на дорослу аудиторію, який в даний час знаходиться в розробці і повністю фінансується спонсорами на patreon.

Дія гри відбувається в невеликому приміському містечку, де ви граєте за молодого хлопця, який щойно вступив до інституту і ураженого смертю свого батька. Загадкові обставини смерті – тільки початок його проблем, оскільки він дізнається, що його батько був у боргу перед справжнім мафіозним угрупованням.

У грі представлені більше 65 персонажів, з якими можна зустрічатися і взаємодіяти, більше 30 унікальних локацій, більше 20 міні-ігор, з постійним додаванням нового контенту, знайомств, персонажів і еротичних сцен.

Гра абсолютно безкоштовна, але, як і завжди — підтримка на patreon забезпечує вас купою додаткових бонусів, на зразок спойлерів, раннього доступу і скетчів. Гра має непоганий сюжет, купу персонажів зі своїми власними сюжетними лініями, непоганий гумор і графіку. Ах, так, ще тут є фетиші на кожен смак, так що ніхто не залишиться скривдженим.

2. Dream of desires

Графічний движок ren’py став одним з найулюбленіших для розробників більшості еротичних ігор, які випускаються як на pc, так і на android. В основному вони виконані у вигляді візуальних новел, проте є і винятки (хоча їх дійсно мало), але dream of desires відноситься саме до візуальних новел.

У грі вам належить отримати максимум задоволення від літа перед тим, як ви, а вірніше — ваш персонаж, відправиться у військову академію. Головний герой гри тільки що закінчив середню школу, і попереду у нього ціле літо, перш ніж він поїде у військову академію, куди його відправить батько, який навчався в цьому навчальному закладі свого часу. Протягом цього періоду вас чекають пригоди, в основному пов’язані з дівчатами. Таких пригод буде багато, дівчата на кожен смак, так що гра вас точно порадує в цьому плані.

Якщо говорити коротко про гру — сюжет не зможе завоювати оскар, проте розробник добре постарався над візуалом. Все виглядає дуже приємно і стильно, максимально наближаючи вигаданих персонажів до реальності… В якійсь мірі.

3. Wands and witches

Так, фанати гаррі поттера на місці? так-так, я вас бачу, особливо тих, хто любить “той самий анімаційний ролик” від oneyng з його знаменитим вінгардіум левіосаааа.

Wands and witches – це ще одна візуальна новела в нашому списку, яка особливо порадує саме фанатів гаррі поттера, адже в грі належить зустрічатися (і не тільки) з найвідомішими персонажами франшизи, включаючи самого гаррі поттера, драко малфоя, герміону грейнджер і джіні візлі.

В плані геймплея вас нічого не здивує, хіба що крім можливості вибрати стать своєму персонажу. Так-так, ви не помилилися — тут вас чекають діалоги з виборами, від яких залежить можливість відносин з тим чи іншим персонажем. Хоча розробники прогресивні, так що таких обмежень не так багато, і зазвичай вони пов’язані просто з різними сценами і діалогами.

У плані сюжету все просто, адже гра максимально повторює історію книги і фільмів. Та й якщо говорити в цілому-сюжету не особливо і немає. Просто є можливість навчатися в той самий мирний період життя в хогвартсі, який ще жодного разу не показували в книгах або фільмах. А якщо так подумати-ну не могли ж вони всі роки битися з дементорами, волан-де-мортом та іншими?

4. Lust epidemic

Lust epidemic — це гра, яку ви легко можете знайти навіть в steam. Чесно кажучи, у автора гри просто неймовірний художній стиль, який важко не оцінити. У нього є й інші ігри, свій patreon і скетчі, але ми поставили в цей список виключно l*st epidemic.

Геймплейно це ще одна візуальна новела, проте з доповненнями. Адже вам належить проходити простенькі випробування на пошук предметів, включати голову, коли вас просять знову принести щось і звідкись, а ви навіть поняття не маєте про що тут говорять, адже дівчата тут дійсно виглядають привабливо. Хоча, не зовсім дівчата, якщо ви розумієте, про що я. Швидше навіть чиїсь мами, причому в буквальному сенсі, але чому від цього їх не можна називати “дівчатами”?

Досліджуйте стародавні і моторошні території шкільного кампусу, відкривайте для себе безліч загадок і секретів… А також отримуйте свої сцени з дівчатами, якщо досягнете їх розташування.

5. Tales of androgyny

Фух, що зараз буде, навіть я не можу уявити, так що краще видихніть разом зі мною. Зараз я хочу поговорити з вами про фетишах… Ви знаєте, в світі є багато різних фетишів, про найвідоміші вам і самі можете знати. Але ця гра, вона просто квінтесенція фетишів, починаючи з того, що вам належить… Ем, грати за андрогіна, як ви вже зрозуміли з назви гри.

Якщо ви не в курсі, ну і конкретно в даному випадку, андрогін — це людина, наділена зовнішніми ознаками обох статей. Так що ви граєте за щось, у якого є груди і маленький (або не дуже, залежить повністю від вас) віллі, якому належить випробувати пригода в світі, де більшість інших людей і монстрів теж є андрогінами. Пригоди будуть як класичними-врятувати кого-небудь з небезпечної ситуації, допомогти чарівниці або врятувати світ від демонів, так і екзотичними, виключно на п’яту точку.

З точки зору сюжету тут все не так погано, а геймплейно і зовсім можна пройти гру без втрати вашої невинності… Незайманих навіть. Але гра просто розкривається, якщо ви за цими фетишами, і просто хочете насолодитися кринжем, який ви можете знайти в цій грі.

6. Heroes rise: prison break

Ах, прекрасні комікси. Як там тільки не знущалися над супергероями – то у в’язницю посадять, то відправлять битися на планету гладіаторів, то заборонять робити кунілінгус жінці-кішці. Одним словом-тотальний жах. Але в heroes rise: prison break все зовсім інакше, ну або майже, адже у в’язницю вас посадять, але зате разом з купою інших відомих персонажів — жінкою-халк, еммою фрост і тацумакі (?). Коротше кажучи-персонажів багато, сюжету майже немає, фансервіса сила-силенна.

Ви, причому саме ви, потрапляєте в інший світ, де герої були переможені і ув’язнені, а лиходії правлять всім. Але опинившись в іншому світі, ви розумієте, що потрапили в нього не в своєму тілі, а в тілі зрадника, який зрадив всіх героїв і через якого вони опинилися у в’язниці. Завязочка дійсно непогана, навіть для серії в новенькому what if… Від marvel, але в підсумку ні в що не розвивається.

У плані геймплея на багато чого не розраховуйте, адже гра на 99% — типова візуальна новела. Виділяється тільки малювання, адже вона встигає повністю змінитися під час гри, через що все виглядає шалено дивно. Спочатку вам здається, що ви дивитеся на роботи відомого akabur з 2010, а потім раптово з’являється справжній ван гог.

7. Ravager

Всі ми знаємо цю історію: герой з’являється зі скромних начал, вбиває тиранічного дракона і сповіщає нову еру миру і процвітання. Але в цій грі все інакше, адже ви самі граєте за молодого дракона, який вирішив повернути собі владу. Для цього вам потрібно буде зміцнити свою міць, вступити в союз з темними силами, ухилитися від правосуддя і розпалити жахливі апетити.

Досліджуйте свій шлях через похмуру фантастичну сагу, яка приведе вас в найглибші куточки світу, де ви зможете побудувати своє лігво. Вам належить об’єднати сили з напівлюдьми, найманцями і справжніми богами, якщо ви хочете домогтися перемоги і свого воцаріння над усім існуючим світом.

Ну а по дорозі ви можете вирішувати свої проблеми як зброєю і погрозами, так і цілком собі непогано домовлятися. Як і багато інших ігор, ravager виконаний на основі движка ren’py в стилі візуальної новели з усіма виходять, начебто простенького геймплея іВеличезної кількості діалогів.

У грі є десятки озвучених персонажів, кожен зі своїми мотивами і уподобаннями. І найголовніше – в грі цілком легко померти, повністю знищивши ваш прогрес. Так що вчитуватися доведеться дуже багато.

8. Town of passion

Town of passion – це пригодницька рольова гра, в якій ви граєте за звичайного селянина, що живе в невеликому містечку валенсія, повному багатьох секретів і населеному тільки красивими жінками. Потрапивши в цю гру, вам належить зробити найважливіше-врятувати це місто і всіх його жителів … Мешканок. І не тільки врятувати, але це вже буде залежати повністю від вас.

Проект повністю спонсорується через patreon, як і багато інших ігор в нашому топі. Що дуже символічно, адже колись patreon намагався заблокувати подібні проекти.

Якщо говорити про найпомітніші особливості гри — досить велика команда розробників, включаючи аніматорів, художників і сценаристів. Ну і непоганий візуальний стиль, хоч і позбавлений дрібних деталей.

9. The awakening

Як ви ставитеся до еротичних ігор, де всі персонажі виконані саме в стилі 3d? наш наступний гість саме з таких ігор. The awakening-це гра в жанрі візуальної новели, де ви граєте за хлопця, який постійно потрапляє в дуже делікатні ситуації.

Синопсис гри простий – через два роки ваш персонаж прокидається від коми, викликаної автомобільною аварією. Він страждає амнезією і не має ні найменшого уявлення про те, в якій ситуації він знаходиться. Ну а вам належить зробити його головним самцем в цій грі.

Гра ще на ранніх етапах створення, ви зможете знайти тільки версію 4.0, проте навіть в цій версії у вас буде достатньо контенту, якщо ви розумієте про що я. Чистого сюжету в грі не так багато, проте є дівчата на кожен смак, а хіба це не головне в грі подібного формату?

10. F * ta quest

Якщо ігри до цього були для всіх, то ця – для конкретної категорії фетишистів, які люблять дівчат з особливостями. Відразу попереджаю-гра хороша тільки еротичними сценами і візуалом, де художник на 99% копіює всім відомих персонажів. А ось з сюжетом в грі все дуже добре, бо його взагалі немає.

Ви будете грати за вчительку, яка має неймовірно величезне лібідо і постійно вирішує цю проблему з “допомогою” своїх учениць. Це і привело її в приватну школу, де вона продовжила свою брудну справу, але вже з директрисами, медсестрами, ученицями та іншим шкільним складом.

Гра теж в стадії розробки, всього версія 0.65, проте контенту вистачить на кілька годин плідної і безперервної гри, якщо не підірвете свою голову місцевими головоломками і загадками, які при цьому навіть не були передбачені.

11. Rise of the white flower

Unity — це не тільки движок для хоррорів, але і непогана платформа для еротичних ігор. Rise of the white flower – це візуальна новела, з дійсно цікавими візуалом і дуже непоганим сюжетом.

Слідуйте за історією кетрін белроуз, простолюдинки, яка щойно закінчила академію магії в столиці імперії. У той час як її навчання зробило її елітою в імперії, навчання в школі, призначеної для знаті, залишила її з несамовитим боргом, який потрібно виплатити.

Знаючи, що єдиний спосіб отримати стільки грошей, скільки їй потрібно, – це вступити в гільдію шукачів пригод, організацію, яка наймає найманців для боротьби з всюдисущою загрозою монстрів, вона і робить це. Але є й ті, хто не хоче бачити її успіху, і їй доведеться багато працювати для всього, чого вона хоче досягти. Працювати-це не тільки те, про що ви подумали, але і постійні вбивства монстрів. Так що так, доведеться трохи погріндіть.

12. Star channel 34

Знаєте автора akabur? який став відомий, зі своїм незвичайним візуальним виглядом, ще десяток років тому? так ось, після низки дуже непоганих симуляторів рабовласника, маніяка і сутенера, ви відправляєтеся… В новий симулятор рабовласника, маніяка і сутенера!

Так, akabur вирішує не зраджувати своїм звичкам, так що ви знову граєте за джина, який відправляється в подорож по інших світах і всесвітах, в надії знайти собі пару дівчат.

Гра трохи відрізняється від попередніх робіт тим, що дівчат тут багато, костюмів тьма, а для справжніх гиків — ще й сотні відсилань. Як і ми вже звикли-гра спонсорується повністю через patreon, безкоштовна на більшості сайтів, які поширюють подібні ігри, і спокійно працює на ваших мобільних телефонах. На сюжет особливо не розраховуйте, проте з гумором в грі все шикарно, хоча ловити будете багато.

13. Love&s * x: second base

Love&sex: second base – це симулятор побачень, який дозволяє вам робити все, що притаманне класичному симулятору з прокачуванням — прокачувати свого персонажа, отримувати досягнення і несамовито працювати на якогось рандомного начальника. Ну а крім цього – ще й намагатися завоювати серця десяток дівчат, кожної з різними характерами, зовнішністю, особливостями і сценами.

Випробуйте всі чотири сезони, працюючи і граючи разом з постійно зростаючим списком унікальних і захоплюючих потенційних любовних інтересів. Телефонуйте їм, пишіть їм, робіть їм подарунки і компліменти. І, звичайно, запрошуйте їх на побачення – може бути, навіть пройдете на “другу базу”.

Гра виділяється тим, що дозволяє грати як за хлопця, так і за дівчину, і у кожної статі є свої сцени і особливості. Сюжету в грі багато, хоча зазвичай він пов’язаний з історіями конкретних персонажів, з якими ви взаємодієте, так що занудьгувати точно не вийде. Втім – як і “пройти” гру за кілька годин, адже персонажів тут реально багато.

14. Pandora’s box

«pandora’s box» – це візуальна новела про молоду пару, яка тільки що обзавелася власним будинком. Молода і хтива дівчина і наївний хлопець — незвичайна комбінація. Сюжет розповідає про гроші, секс, стосунки, корупцію та багато іншого! ви зможете поглянути на їхні стосунки очима як чоловіка, так і жінки, все залежить від вас і ваших виборів.

Вам належить зробити важливий вибір, від якого повністю залежать їхні стосунки, і не тільки. Все лежить у ваших руках, оскільки слідують два альтернативних шляхи. Розпусти для подруги і покірності для хлопця — вибір повністю залежить від вас, ваших уподобань і рішень.

Гра має непогану 3d-графіку, але ось анімації не найвищої якості. З іншого боку — така графіка не зможе вас сильно відштовхнути, оскільки максимально наближена до того, що ми називаємо “реальне життя”.

15. What a legend!

Вам подобаються намальовані від руки еротичні ігри з пісочницею, 2d-анімацією і безліччю спокусливих жіночих персонажів? якщо так, то вам, ймовірно, сподобається гра what a legend.

Історія розповідає про молодого чоловіка, який відправляється в найбільше місто королівства, щоб втратити невинність, але в кінцевому підсумку зустрічає загадкову жінку, яка відправляє його в епічну подорож. Квест, повний сексуальних контактів, нещасних домогосподарок, красивих дівчат, милих чарівних істот і шансу стати легендою.

Кожного жіночого персонажа рано чи пізно можна буде завоювати. Хоча не всі ці завоювання будуть легкими або швидкими, кожне з них буде унікальним і з його забавною сюжетною лінією, що веде до широкого спектру фетишів.

Більшість чоловічих персонажів потрапляють в одну з двох категорій: союзники, які допоможуть вам досягти ваших цілей, або ваші противники в любовних пригодах.

16. Tales from the unending void

Tales from the unending void – це науково-фантастична візуальна новела, створена в нашому улюбленому ren’py. Візуал-повністю 3d, якщо мені не зраджує пам’ять, спочатку гра брала багато персонажів з всесвіту зоряних воєн, але потім щось сталося (цілком ймовірно, що це був дісней) і тепер деякі персонажі мають інший зовнішній вигляд. Дісней стоїть на сторожі нашого дозвілля!

Сюжет дуже простий, головний герой гри, камран-молодий неповнолітній дворянин з суверенітету, частини космосу, де домінують люди. Будучи колишнім курсантом військової академії терранов, камран був змушений подорожувати по галактиці разом з групою друзів, виконуючи чорнову роботу і іноді доставляючи незаконні вантажі. Коли він мимоволі стає учасником зловісних планів, розроблених могутніми інтриганами, життя камрана змінюється назавжди. Не сказати, що сюжет сильно вражає, проте вже краще, ніж нічого.

Геймплейно тут типова візуальна новела, нічого особливо примітного. Раніше в грі сильно виділялися дівчата, принаймні візуально – не часто можна побачити екзотичні раси із зоряних воєн в іграх подібного плану, але тепер тут повна вигадка автора, так що фішечка зникла.

17. Zombie’s retreat 2

Ласкаво просимо вБагряне місто! місто, відоме своїми різноманітними районами, передовими технологіями та багатообіцяючими громадянами. Однак у кожного є свої темні секрети, які їм доводиться приховувати. Коли відбувається дивна спалах зомбі, один герой повинен врятувати красивих жінок, при цьому уникаючи орд зомбі і вирішуючи загадки, пов’язані з таємницею його власного будинку.

Zombie’s retreat 2 – це рольова гра, в якій молодий хлопець потрапляє в жахливі обставини, але при цьому не забуває і власних, кхм, “потребах”. Втім, гра є сиквелом першої частини, де ситуація була приблизно схожа. Хіба що там події відбувалися в таборі, а тепер-в місті.

Боріться з зомбі, побудуйте свою власну базу і, найголовніше « “станьте єдиними”зі своїми прекрасними вижили! вибачте, не міг обійтися без відсилання до dead space…

18. Inquisitor trainer by adeptus celeng

Ця гра заснована на пустотливий і збоченої похмурої готичної епосі далекого майбутнього, де ви візьмете на себе роль молодої жінки, якій доручено розслідувати зникнення декількох чиновників і інші загадкові справи в місті, які можуть бути пов’язані з певним єретичним культом.

Однак вона не зможе проводити розслідування звичайним чином через відсутність у неї підготовки та належного обладнання. Їй доведеться “імпровізувати” і використовувати всі необхідні засоби для досягнення своїх цілей.

Як ви вже зрозуміли, гра є повною пародією на warhammer 40k.ви будете насолоджуватися пригодами і розгадуванням збочених таємниць, подорожами, допитами і невеликим еротичним контентом. Коротше кажучи-типовий вархаммер, яким його бачать всі сторонні глядачі, а, може, навіть деякі фанати всесвіту.

19. Bad memories

Нічого не буду говорити про гру, спочатку почнемо з сюжету. Кілька років тому ваш персонаж покинув своє рідне місто після того, як відбулися якісь погані події, і ви поклялися ніколи не повертатися. З часом вам вдасться побудувати нормальне і успішне життя, і всі погані спогади почнуть губитися і затуманюватися.

Одного разу ви отримаєте шанс свого життя, можливість працювати в найуспішнішій компанії на ринку, але де вона знаходиться? правильно, у вашому рідному місті! ви знімаєте красиву квартиру, яку шукали в інтернеті, упаковуєте необхідні речі в сумку, і відправляєтеся в подорож, яку ви більше ніколи не забудете!

Гра на 100% типова візуальна новела, з не особливо чіпляє сюжетом, але красивими дівчатами з можливістю вибору. Пам’ятайте, як раніше у вас могли питати: “вам кого-брюнеточку або блондиночку?”. Ця гра на 100% емітує подібні події, бо вибирати доведеться багато.

20. Witch hunter

Ну про цю гру не можна було не говорити. І добре, що я поставив її в самий кінець, адже тепер ви її ні за що не пропустите. Witch hunter-це еротична пародія на всім відомих w. I. T. C. H. Ви ж теж дивилися цей мультфільм в дитинстві? хоча він відомий більше під назвою”чародійки”.

Головний герой-лорд седрік, живе в світі людей під виглядом ріка хоффмана, місцевого бібліотекаря. За наказом фобоса, він намагається знайти наступника престолу і послабити згуртованість відьом. Як ви розумієте, база сюжету повністю грунтується на оригінальному мультфільмі. Однак, на відміну від лорда седріка в мультфільмі, місцевий головний герой використовує зовсім інші способи для досягнення своїх цілей. Як виявилося, спокусити всіх відьом і зробити їх своїми рабинями — куди простіший спосіб їх перемогти. Все було так просто…

Гра виконана на движку ren’py, має непоганий візуальний стиль і купу відсилань. По правді кажучи – в грі є невеликий грінд, який може змусити вас хапатися за голову, але особливо багато часу він не займе. Зате всі сцени виконані дійсно на високому рівні.