Відео ігрового процесу головоломки creepy tale 2

14

Портал handheld players опублікував 24 хвилини геймплея switch-версії головоломки creepy tale 2. Гра вже доступна на nintendo switch. У липні поточного року проект вийшов на пк, в steam у нього 302 позитивних огляду.

Creepy tale 2-це продовження серії creepy tale, мультиплікаційна головоломка-пригода в стилі старих і моторошнуватих європейських казок. Допоможіть ларсу пробратися крізь низку похмурих пригод у пошуках сестрички еллі та інших дівчаток, викрадених безіменним злом. Переможете свої страхи, знайдіть нових друзів і вирішите безліч головоломок, які приведуть вас до правди.

Одного разу юний ларс покинув отчий будинок, щоб врятувати сестричку, викрадену злими силами…

Почалося все, коли прийшли голодні роки. Невідома зла сила накинулася на мирне королівство, викрадаючи дітей і мирних лісових жителів. Забулися часи, коли люди і фантастичні істоти жили в мирі і гармонії. Настала пора мороку і жаху.

Не було в ті часи будинку, куди не прийшла б біда — не оминула вона і сім’ю ларса. Одного разу в їх хатину прийшли два страшних гостя. Батька побили до напівсмерті, а еллі, маленьку сестричку ларса, гості зачарували злими чарами і змусили піти з ними. Ларсу вдалося врятуватися, а нові чарівні друзі допомагають йому в дорозі. Він не відступить, поки не поверне сестричку додому.